Knihkupectví Martinus spouští Velkou knižní detektivku

neděle, 7. března 2021, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Martinus.cz přichází s novou knihomolskou hrou – Velkou knižní detektivkou.

Zdroj: Martinus.cz

Zdroj: Martinus.cz

Knihkupectví Martinus uvádí novou knihomilskou hru. Po Poslední Knižní šifře a Knižní odysee se tak opět v marketingových aktivitách vrací k luštitelským soutěžím. Tentokrát přináší Velkou knižní detektivku, v níž pracuje s motivem knižní loupeže, zároveň s ní chce oslavit v březnu i měsíc knihy a čtenářů. 

Ve Velké knižní detektivce se vyšetřování ujal Sherlock Holmes, zapojit se do ní však mají i čtenáři a čtenářky. Každý pracovní den budou mít k dispozici jeden detektivní spis s dialogem Sherlocka Holmese a konkrétního knižní hrdiny, na jehož základě mohou uhádnout knihu, kterou daný knižní hrdina ztratil. Postupně se na soutěžním webu odkryje, kdo je knižním zlodějem –od 25. do 31. března budou moci hádat jeho jméno. 

Po skončení soutěže vylosuje Martinus jednoho výherce, který získá tolik knih, kolik uhádnul. Dohromady tedy může získat 20 knih a v případě, že uhádne i jméno knižního zloděje, získá navíc dalších 30 bonusových knih. V případě, že soutěžící na knihkupectví během března nakoupí, výhra bude dvojnásobná – maximálně lze tedy získat 100 knih.

-stk-