Mutumutu za nové klienty přispěje na charitu

úterý, 30. března 2021, 16:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Mutumutu chce z každé nově uzavřené pojistky darovat 1600 korun na dobročinné účely.

Zdroj: Mutumutu

Zdroj: Mutumutu

Z každé nové pojistky sjednané prostřednictvím platformy Podpořit.cz daruje životní pojištění Mutumutu 1600 korun na dobročinné účely. Do zhruba konce března půjdou peníze na lázeňský pobyt pro Aničku, kterou trápí dětská mozková obrna.

Možnost přispět na dobročinné účely budou mít ale všichni klienti Mutumutu, včetně těch stávajících, a to prostřednictvím nákupů na e-shopech podporujících zdraví, na které Mutumutu odkazuje ve své aplikaci a které s platformou Podpořit.cz také spolupracují, jako je MyProtein, Pilulka, VašeČočky, Liftea, Grizly, Nazuby, Herbatica, KnihyKazda. Některé z nich nabízejí pro klienty Mutumutu i slevové kupóny.

„S podobnými kampaněmi máme velmi pozitivní zkušenost. Naposledy jsme pořádali sbírku pro naši klientku, kterou postihla mozková mrtvice.  Spolu s klienty Mutumutu, kteří na sbírku darovali svůj vysportovaný cashback z aplikace, jsme pro rodinu postižené maminky vybrali přes 250 000 Kč,” říká marketingová manažerka Mutumutu Lenka Rigerová.

Mutumutu i Podpořit.cz kampaň komunikuje výhradně komunitními digitálními kanály, tedy především na sociálních sítích, svých platformách a newsletterech.

„Obě strany si marketingově pomohou a přitom má celá spolupráce dobročinný kontext, což nám přijde jako skvělá kombinace,” říká šéf a zakladatel Podpořit.cz Radim Oulehla. „Občas se nám stává, že lidé v náš dobročinný projekt nevěří – nechápou, jak je možné, že přispějí na dobrou věc, aniž by zaplatili něco navíc. To, že se za nás postaví značky, jako je Mutumutu, dodává celému projektu i punc důvěryhodnosti,” uzavírá.

-stk-