Nespresso otevírá nový butik v pražské Metropoli Zličín

středa, 17. března 2021, 15:45 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Nespresso má v Praze další butik. Po Pařížské a Smíchově je nyní i v Metropoli Zličín.

Nový Nespresso Boutique in Mall v pražské Metropoli Zličín, zdroj: Nespresso

Nový Nespresso Boutique in Mall v pražské Metropoli Zličín, zdroj: Nespresso

Prémiová kapslová káva Nespresso otevřela 15. března v Metropoli Zličín svůj v pořadí třetí Nespresso Boutique in Mall v Praze, který nahradí tamější dosavadní pop-up butik. 

Prodejna přinese nejen možnost pořídit si veškerý sortiment značky Nespresso, ale i interaktivní recyklační koutek. Koncept obchodu je již znám z obchodního centra Nový Smíchov nebo z pražské Pařížské ulice. 

Dominantu interiéru tvoří vertikální živá zahrada o výšce přes 2,5 metru. Zahrada je tvořena tzv. stabilizovanými rostlinami, které jsou zcela přírodní a ekologické. Nechybí ani Nespresso stěna tvořena kávami po celé délce butiku. Kromě kávy a kávových balíčků si mohou zákazníci vybrat i mezi kávovary a doplňky, včetně sortimentu k servírování.

Zdroj: Nespresso

Zdroj: Nespresso

Zdroj: Nespresso

Zdroj: Nespresso

Až to pandemická situace dovolí, nabídne butik také ochutnávky jednotlivých káv a edic Nespresso a stejně tak i degustace a vzdělávací semináře Masterclass.

Svůj prostor v butiku dostalo i důležité téma recyklace použitých kávových kapslí. V recyklačním koutku je k dispozici speciální váha, s jejíž pomocí návštěvníci zjistí, k čemu může konkrétní množství hliníkových kapslí posloužit. Nashromážděné použité kapsle mohou návštěvníci v prodejně také rovnou odevzdat do recyklačního programu značky. 

-stk-