Adidas spouští globální kampaň, zapojí i české sportovce

úterý, 20. dubna 2021, 17:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Adidas přichází s globální kampaní „Impossible is Nothing“ neboli „Nic není nemožné“. Zapojí se Satoranský, Votíková nebo youtuber Kovy.

S kampaní na sociálních sítích spolupracuje i fotbalistka Barbora Votíková, zdroj: Adidas.

S kampaní na sociálních sítích spolupracuje i fotbalistka Barbora Votíková, zdroj: Adidas.

Sportovní značka Adidas spouští globální kampaň „Impossible is Nothing“ (Nic není nemožné), s níž chce demonstrovat svůj dlouhodobý postoj ke sportovní kultuře i ke světu, který je plný příležitostí. Mezinárodní část uvede sérií dvaceti spotů se světovými ambasadory, na sociálních sítích se do kampaně zapojí čeští sportovci Tomáš Satoranský a Barbora Votíková či youtuber Karel „Kovy“ Kovář.

„Impossible is Nothing je více než kampaň – je to náš přístup. Vidět příležitosti s optimismem je klíčem k dosažení cíle změnit životy pomocí síly sportu. Tento přístup je tím, co nás každý den inspiruje a co nás pohání, abychom utvářeli budoucnost. ,Vidět příležitosti' je šance pro každého, kdo chce vytvářet lepší zítřek pro všechny lidi,“ říká za značku Brian Grevy. 

V rámci filmové série v dokumentárním stylu se představí zpěvačka Beyoncé, fotbalisti Paul Pogba či Mo Salah, gamer Ninja, basketbalista Damian Lillard, kapitán jihoafrického ragbyového týmu Siya Kolisi nebo první trans žena, která hrála brazilskou volejbalovou superligu, Tiffany Abreu. Každý z nich na kameru vypráví svůj autentický příběh, který dokumentují domácí archivní záběry i svědectví přátel či kolegů. 

Jeden z dvaceti spotů kampaně Impossible is Nothing, s Paulem Pogbou, zdroj: Adidas

Na sociálních sítích se do kampaně zapojí i lokální tváře, z tuzemska například basketbalista a hráč NBA Tomáš Satoranský, fotbalistka Barbora Votíková a youtuber Karel „Kovy“ Kovář.

Cílem kampaně je inspirovat ostatní, aby viděli i své vlastní příležitosti a usilovali o jejich naplnění. Zároveň chce značka ukázat, jak vnímá ona sama příležitosti například prostřednictvím modelu pro rychlý běh na dlouhé vzdálenosti adizero Adios Pro, v 3D tisku pro mezipodešve bot s 4DFWD nebo ve své snaze snižovat plastový odpad, kdy se zavázala, že do roku 2024 přestane používat nově vyrobený polyester. Pro ještě větší zapojení lidí do sportu rozšíří svůj kontrakt s UEFA o mistrovství Evropy ve fotbale žen a Ligu mistrů.

Adidas a její 3D tisk pro mezipodešve bot s 4DFWD, zdroj: Adidas

-stk-