O2 láká kampaní na dvojnásobně rychlejší internet

čtvrtek, 1. dubna 2021, 14:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 podpoří v dubnu a květnu kampaní zrychlení internetového připojení.

Zdroj: Repro YT O2 CZ

Zdroj: Repro YT O2 CZ

Operátor O2 zrychluje internetové připojení, kterému se mu podařilo zdvojnásobit pro více než milion domácností. Svou nabídku internetových služeb bude během dubna a května podporovat rozsáhlou komunikační kampaní.

Od loňského března výrazně vzrostla poptávka po stabilním internetu od O2. Více než polovina nových zákazníků k nám v předchozím roce přišla od menších Wi-Fi providerů, kteří se častěji potýkají s nedostatečnou kapacitou své sítě,“ vysvětluje Martin Čejka, ředitel fixních služeb v O2.

„Všem novým zákazníkům, kteří si pořídí náš Internet HD, nyní nabízíme slevu 200 Kč na prvních 6 měsíců. Zákazníci také automaticky získávají O2 TV Modrá s 34 kanály zdarma,“ popisuje Čejka s tím, že během prvních dvou měsíců si mohou bezplatně vyzkoušet vyšší televizní tarif O2 TV Bronzová s 64 kanály včetně prémiových stanic O2 TV Sport a ochutnávkovým kanálem Premier Sport. Sledovat tak mohou zápasy české Fortuna ligy, hokejové extraligy, Ligy mistrů nebo anglické Premier League.

Cena Internetu HD závisí na nabízené rychlosti, operátor přitom nerozlišuje, zda je internet do domácnosti veden po pevné lince, vzduchem nebo optickým kabelem.

Nabídku podpoří kampaň, jež rozvíjí dlouhodobý komunikační koncept s Chytrou sítí O2. „Trend digitalizace se propsal i do našich kampaní. Postava ztělesněné technologie – Chytré sítě O2 – je počínaje tímto spotem zpracována kompletně ve 3D, a to včetně tváře a detailů obličeje, který vznikl ze stovek snímků skutečné herečky,“ říká David Daneš, ředitel marketingové komunikace v O2, a dodává: „Reálný podklad má i pohyb běžící postavy symbolizující zrychlení internetu HD. Atletka, která běžela předlohu technologii motion capture, vyhrála den po natáčení Mistrovství Slovenska na 400 metrů.“

Kampaň se objeví v televizi, rádiu, tisku, outdooru, na internetu a v O2 prodejnách.

Kreativa je dílem in-house týmem nové agentury Free Andy, který bude pokračovat v rozvoji konceptu Chytré sítě. Tým kreativců vede Ondřej Křišťan s hlavním art directorem Milanem Vagačem a copywriterem Janem Štěrbákem, klientský servis řídí Kateřina Tarabová. Televizní spoty byl produkovány ve spolupráci s 3D studiem Alien. Režie se ujal Dano Dekan.

-stk-