Pampers v kampani představuje děti jako superhrdiny

středa, 21. dubna 2021, 16:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Plenky Pampers se v nové kampani spojují se společností Warners Bros., s níž přináší speciální edici s obrázky superhrdinů.

Zdroj: Procter & Gamble

Zdroj: Procter & Gamble

Značka dětských plenek Pampers výrobce Procter & Gamble se spojila se společností Warner Bros., s níž přináší speciální edici Pampers Pants s kreslenými obrázky superhrdinů, jako je Batman, Superman nebo Wonderwoman. S postavičkami pracuje také lokální kampaň, oslavující jedinečnost každého miminka. 

„Máme z této jedinečné edice Pampers Pants Superhero velikou radost. Myslíme si totiž, že každé děťátko má super schopnosti a kalhotkové plenky se superhrdiny podtrhnou jejich super sílu a dodají jim potřebnou podporu,“ říká Denisa Žideková, brand manažerka značky Pampers pro český a slovenský trh. 

Kampaň, jež začala v dubnu a potrvá do konce června, zahrnuje spolupráci se třemi vybranými influencerkami, které mají doma „malé hrdiny“.  Markéta Konvičková, Ejvi Freedom a Kateřina Pavlíček ukážou, že každý okamžik stojí za malou oslavu a zapamatování a že každé dítě i maminka disponují super schopnostmi, díky kterým každý den zvládají různé situace. Do komunikace na Intagramu se mohou zapojit i další maminky, a to sdílením fotografie s hashtagem #PampersSuperheroes.

Součástí kampaně je také možnost přihlásit se přes web pampersklub.cz do projektu a novinku vyzkoušet. Vybraných 80 maminek bude mít šanci ji otestovat a dát značce zpětnou vazbu. 

zakoupení budou plenky Pampers Pants Superhero v Alze, síti drogerií Rossman a v dalších obvyklých prodejnách, na Slovensku pak v drogeriích Dm drogerie markt.

Kampaň má na starost agentura MSL. 

-stk-