Reklamní platforma Teads spustila nástroj pro vydavatele

čtvrtek, 15. dubna 2021, 07:40 Internet & Mobil MediaGuru

Globální reklamní platforma Teads oznámila, že spustila platformu Teads pro publishery.

Zdroj: repro Teads

Zdroj: repro Teads

Globální reklamní platforma Teads oznámila, že spustila platformu Teads pro publishery (Teads for Publisher, TFP). Má umožňovat prodejním týmům vydavatelů škálovat inventory videí a displayové reklamy.

Nová platforma má být samoobslužná. Rozšiřuje stávající možnosti reklamního serveru a nabídkové platformy (SSP), která vydavatelům umožňuje prodávat buď přímo, nebo programaticky pomocí ID nabídky soukromého tržiště (PMP). Prostřednictvím platformy mají mít vydavatelé přístup k:

  • Teads Prediction AI: Prostřednictvím TFP mají publisheři získat přístup k vlastní predikci AI společnosti Teads. Nástroj denně analyzuje miliardy datových bodů v různých dimenzích, včetně uživatelských, vydavatelských, inzerentských a kontextových funkcí, aby bylo možné v reálném čase předpovědět pravděpodobnost dosažení KPI, jako je zobrazení nebo kliknutí, a díky tomu doručit garantované výsledky. Tato umělá inteligence má udržovat efektivní využití inventory vydavatele a podporovat nové modely prodeje vydavatelů včetně viditelné CPM (vCPM) a ceny za dokončené zobrazení (CPCV).
  • Teads Studio: Vydavatelé budou mít přístup k Teads Studiu, samoobslužné platformě kreativního studia, která vydavatelům i inzerentům umožňuje optimalizovat reklamní kreativy. Teads Studio zpracovává již existující podklady daného brandu a optimalizuje kreativy tak, aby fungovaly co nejlépe na mobilním zařízení s interaktivními prvky navrženými ke zlepšení engagementu.
  • Teads Audiences: Platforma pro správu dat (DMP) umožní vydavatelům integrovat data první strany a využívat data třetích stran ke zlepšení cílení a zvýšení dalších příjmů pro přímý a programatický prodej. Vydavatelé mají mít také možnost využívat nástroje kontextového cílení, které nabízejí prostředky k navigaci a řešení omezení soukromí vyplývajících z regulace (jako je GDPR a CCPA) a omezení webového prohlížeče (prostředí bez souborů cookie), stejně jako data první strany.
  • Teads Premium Ad Experiences: Partnerským vydavatelům jsou nyní k dispozici kompletní sady formátů inRead, a to jak ve videu, tak v display reklamě, k přímému a programatickému prodeji. Vydavatelé mohou díky tomu nabídnout svým inzertním klientům nové formáty reklam optimalizované pro uživatelské prostředí, viditelnost a mobilní prostředí s podporou kreativních formátů (landscape, square, vertical, interscroller).

„Jako globální mediální platforma chceme posílit vydavatele nástroji, které potřebují k tomu, aby v tomto odvětví zůstali konkurenceschopní, a proto jim nabízíme možnost masivně škálovat reklamní inventory a generovat významné příjmy," zdůvodnila společnost.

-mav-