Volkswagen spouští aktivaci k Euro, tváří je Petr Čech

pátek, 16. dubna 2021, 11:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Volkswagen spojí své partnerství fotbalového Eura 2020 s podporou elektromobility. Tváří aktivace bude Petr Čech.

Zdroj: Volkswagen

Zdroj: Volkswagen

Automobilka Volkswagen je letos oficiálním partnerem mobility fotbalové soutěže Euro 2020, jež se bude konat od 11. června do 11. července. V průběhu šampionátu chystá podporu svých elektrovozů. Již nyní spouští soutěž Zažij Euro, kde lze vyhrát lístky na zápasy nebo večeři s Petrem Čechem. 

„Volkswagen sleduje svou strategií Way2Zero ambiciózní cíle v oblasti snižování emisí CO2 a ochrany klimatu,“ říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „A ve stejném duchu vedeme i kampaň na podporu nadcházejícího mistrovství Evropy ve fotbale,“ dodává. 

Během soutěže, jež bude tentokrát probíhat ve 12 různých městech Evropy, Volkswagen u stadionů postaví své promo zóny. V nich vystaví své vozy, primárně elektromobily ID.3 a ID.4, který je v současné chvíli uváděn na český trh. Zájemci si budou moci vybrané modely i otestovat.

Zároveň bude automobilka nabízet i speciální „mobility trika“, jejichž prostřednictvím bude možné si během konání Eura zapůjčit auto či sdílené kolo. V automobilech bude nainstalován systém, jenž bude přenášet aktuální výsledky fotbalových zápasů. 

Na českém trhu Volkswagen již nyní spouští čtyřtýdenní soutěž Zažij Euro, v níž nabídne denní výhry v podobě podepsaných kopaček od ambasadorů značky Davida Pavelky, Ladislava Krejčího a Pavla Kadeřávka, týdenní jako vstupenky na atraktivní zápasy šampionátu či hlavní výhru, kterou je třídenní zájezd pro dvě osoby do Londýna spojený se vstupenkami na zápas Česká republika – Anglie nebo večeří s Petrem Čechem. 

„Partnerství se značkou Volkswagen je pro mě ctí a na letní evropský šampionát se i díky společným aktivitám nesmírně těším. Jako oficiální partner šampionátu může Volkswagen nabídnout fanouškům širokou paletu zážitků a já jsem rád, že čeští fotbaloví nadšenci se díky tomu mohou stát aktivní součástí velkého fotbalového svátku,“ popisuje Petr Čech. 

Součástí aktivace je také možnost pro děti ve věku 10 až 14 let být vylosován jako match ball carrier, jenž nastoupí s týmy na hrací plochu. 

Soutěž bude kromě online prostředí propagována také v rámci Ranní show Evropy 2. 

-stk-