Answear oslaví dekádu kampaní i limitovanými kolekcemi

pondělí, 10. května 2021, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Answear slaví své 10. narozeniny. Připomene si je kampaní, chystá limitované kolekce i slevy.

Zdroj: Answear

Zdroj: Answear

Módní e-shop Answear, jenž byl založen v roce 2011 v Polsku Krzysztofem Bajolkem, si letos v květnu připomíná své 10. narozeniny. U této příležitosti spustil na českém a slovenském trhu kampaň, jež se objeví v televizi, rádiu a také na internetu. Zapojí se do ní i influenceři.

„Kulaté narozeniny chceme věnovat především našim zákazníkům. Právě pro ně jsme vytvořili dárky v podobě limitovaných kolekcí a slev. Výročí odkomunikujeme úspěšnými televizními spoty ,Máš Answear‘ na Slovensku, rádiovou reklamou v Česku a spoluprací s influencery, kteří milují módu, v obou zemích,“ vysvětluje Nicole Groesslová, marketingová manažerka pro Českou republiku a  Slovensko a dodává: „Vše také připomeneme digitálními kanály, především reklamou na Youtube.“

V Česku nasadí Answear 20s spoty v rádiích United Progressive a Radiohouse, na Slovensku 30s a 15s televizní spoty na kanálech Markíza. Z influencerů připomene jubileum na tuzemském trhu Nikol Trojanová, Andrea Bezděková, Karolína Kokešová, Dominika Pokludová, Filip Vaněk nebo Lucie Janotová, na Slovensku Lucia Hrušková, Milan Bardúna. Jejich úkolem bude představit vybrané limitované kolekce značek Guess a Hugo a 25% slevu na 50 000 produktů. 

Pro zákazníky obchod připravil také novou kolekci „Dare to dream“ vlastní značky answear.LAB. Zákazníkům nabídne pohodlné oblečení, které má být zároveň elegantní a smyslné. Tváří kolekce se stala Paulina Krupińska.

Komunikační strategii a hlavní myšlenku kampaně vytvořila polská agentura Feeders, produkci zajistila společnost Papaya Films. Spot režíroval Łukasz Zabłocki, který k natáčení použil 35 mm film. 

-stk-