Bikero spojí offline a online v konceptu „Bike-air connect“

čtvrtek, 13. května 2021, 13:55 Aktuality, Retail MediaGuru

Bikero se na základě zkušeností z pandemie rozhodlo propojit kamenné prodejny a e-shop a zavádí postupně na své obchody koncept „Bike-air connect“.

Zdroj: Bikero

Zdroj: Bikero

Prodejce kol, lyží a sportovního vybavení Bikero zavádí na své obchody nový koncept s názvem „Bike-air connect“. Cílem je údajně zvýšit komfort zákazníka při nakupování a šetřit jeho čas, kdy si primárně vybere vše online a v prodejně pak jen dořeší detaily. Nový obchod v BB Centru na pražské Brumlovce, který od března fungoval jako výdejna, se zákazníkům poprvé naplno otevřel v pondělí 10. května.

„Naším záměrem je, aby si zákazník vybral kolo a doplňky primárně online v pohodlí domova. My mu vybrané zboží obratem připravíme v bikero boxu v prodejně, kde si ho může bez čekání a front sám vyzvednout a vyzkoušet. Pokud bude spokojen, odnese si ho domů nebo si přímo v prodejně vybere jiné, které mu sedne lépe,“ shrnuje přínosy nového konceptu ředitel Bikera Martin Kudrna.

Nový koncept propojuje e-shop s kamennými prodejnami. Možnost vyzvedávat zboží z e-shopu v bikero boxech a velký sklad při prodejně, umožňuje vystavit nejzajímavější zboží a zároveň zachovat komfort zákazníka při nakupování.

V konceptu „Bike-air connect“ se aktuálně připravuje i další prodejna na Praze 6, která se zákazníkům otevře v srpnu tohoto roku. Remodelingem ve stejném duchu projdou také prodejny v Holešovicích a v Hradci Králové. Design vytvořila agentura Czech Promotion.

Bikero otevřelo třetí kamennou prodejnu a chystá další

sobota 27. března 2021

-zue-