Nespresso se v nové kampani s Clooneym soustředí na péči

středa, 12. května 2021, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

„Vytvořeno s péčí“, tak se jmenuje nová kampaň značka Nespresso, jež se opět spojuje s Georgem Clooneym.

Zdroj: Nespresso

Zdroj: Nespresso

Kapslová káva Nespresso spustila novou globální kampaň s názvem „Vytvořeno s péčí“. Na českém trhu je představena na sociálních médiích videem, v němž dlouholetý ambassador značky a člen Rady Nespresso pro udržitelnost George Clooney spolu s dalšími ambasadory dokazuje, že do každého šálku kávy Nespresso je investováno mnoho lidské péče.

„Péče je nedílnou součástí přístupu Nespresso,“ uvádí Anna Lundstrom, Nespresso Chief Brand Officer. „Protože jsme ochránci jednoho ze vzácných přírodních zdrojů, je tato filozofie součástí všeho, co děláme. Zavázali jsme se nabídnout nejintenzivnější zážitek z kávy, a zároveň chránit to nejlepší z našeho světa, a to díky lidské péči a úsilí. Náš přístup dokazuje, že pravá chuť kávy jde ruku v ruce s jejími hodnotami. Jsme hrdí na to, že se v naší nejnovější kampani sešlo tolik přátel značky Nespresso, kteří smýšlejí stejně,“ dodává. 

Kromě George Clooneyho, s nímž Nespresso spolupracuje již od roku 2006, se v kampani objeví i další tváře. Jakožto symbol závazku značky dosáhnout genderové rovnoprávnosti v ní vystoupí kolumbijská módní designérka Johanna Ortiz, rwandsko-francouzská herečka a filantropka Sonia Rolland, globální ikona a italská podnikatelka Chiara Ferragni či súdánsko-americká básnířka a aktivistka Emi Mahmoud. 

Pro zdůraznění hodnoty udržitelnosti byl obsazen francouzský šéfkuchař Jean Imbert, Nyagoy Nyong’o, globální CEO Fairtrade International, a Tristan Lecomte, zakladatel PUR Projet. Pro vyjádření úcty k lidské práci jsou k vidění osobnosti, které svůj talent využívají jako platformu pro pomoc ostatním – například filmový a televizní herec Mark Chao nebo francouzský houslista Renaud Capuçon. A k podtržení péče o kvalitu kávy promluví Alexis Rodriguez, ředitel divize vývoje kávy Nespresso, coffee specialista James Pergol, kolumbijská agronomka Juliana Correa a nikaragujští znalci kávy Cindy Romero a Anderson Moran.

Kampaň bude k vidění v digitálních a tištěných kanálech, na sociálních sítích, v buticích Nespresso a na webových stránkách značky.

-stk-