Slevomat do kampaně zapojuje své obchodní partnery

úterý, 25. května 2021, 13:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Slevomat vybízí v letní kampani lidi, aby podpořili tuzemské podnikatele.

Zdroj: Slevomat

Zdroj: Slevomat

Slevomat spouští svou letní kampaň, v níž chce tak vybídnout Čechy, aby své zážitky vnímali i jako podporu tuzemských podnikatelů. „Vypustili jsme letní kampaň, kterou jsme vyrobili spolu s našimi obchodními partnery – my poskytujeme reklamní prostor, oni se s námi dělí o příběhy ze svého podnikání. Nemáme v kampani žádné herce, ale podnikatele, kteří se Slevomatem dlouho spolupracují a mají od zákazníků skvělá hodnocení,” vysvětluje brand manažerka Slevomatu Pavlína Štochlová. 

V kampani se představí Maria Žižlavská s Oslí stezkou, Tomáš Kupčík a Jaromír Beneš za Rožnovské pivní lázně a Vladimír Žitný za salon To-Well.

Oslí stezka

Rožnovské pivní lázně

Salon To-Well

„Za těch 8 let jsme společně vymysleli skoro 1000 akcí a prodali na 17 tisíc poukazů. Zní to skoro neuvěřitelně. Slevomat nám tak pomohl rozrůst se i do dalších měst. Díky našemu jedinečnému konceptu a spojením se Slevomatem jsme byli schopni otevřít nové pobočky v Brně a v Plzni,” popisuje Vladimír Žitný.

Kampaň se objeví v televizi, na internetu a sociálních sítích. Spoty budou vysílány na stanicích skupiny Prima a Nova. V online prostoru poběží komunikace na YouTube a dalších sítích. Podrobné rozhovory s podnikateli bude možné si přečíst v rámci Slevomat Magazínu.

Součástí aktivit Slevomatu je i webinář „3, 2, 1: Restart, který se bude konat 3. června od 13 hodin. Kromě ředitele firmy Ladislava Veselého na něm vystoupí i další odborníci, kteří zhodnotí uplynulý rok, ukážou současné trendy, představí nová zákaznická data a také praktické tipy.

Kreativa kampaně vznikla in-house. Režie se ujal Marek Vohryzka. Za kamerou stáli Rastislav Bača a Juraj Matias.

-stk-