Birell v kampani na Birellády ukazuje, co v nich není

středa, 16. června 2021, 14:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Birell podporuje novou kampaní své limonády, které přejmenovává na tzv. Birellády.

Zdroj: Repro Vimeo VCCP

Zdroj: Repro Vimeo VCCP

Značka nealkoholického piva Birell startuje letní kampaň na své limonády,  uvařené na bázi nealkoholického piva, které byly na trh uvedeny v loňském roce. Nyní je prezentuje pod názvem Birellády jako alternativu ke klasickým limonádám. 

„Naším cílem je s Birelládami na rozdíl od Radlerů, tedy klasických ochucených nealko piv, oslovit zejména spotřebitele, kteří nejsou velkými fanoušky pivní chuti. Přestože jsou Birellády uvařeny na bázi nealko piva, jeho chuť v nich není výrazná a převládají zde ovocné tóny nebo chutě charakteristické pro daný typ nápoje. Nealkoholický pivní základ ale obstará celkovou plnost chuti, takže není potřeba do Birellád přidávat umělé přísady," popisuje řadu senior manažerka značky Birell ČR/SR Lenka Trvalcová.

Kampaň vychází z dlouhodobé kreativní platformy značky Birell „Chuť zážitků“ a zaměřuje se na zážitky, pro které platí, že méně je někdy více, například pokud jde o plánování. „Chtěli jsme v kampani poukázat hlavně na to, co v Birelládách není. Proto se celý koncept točí kolem slůvka bez, a situací, kdy méně je více,“ vysvětluje Dragan Vekić, kreativní lídr agentury VCCP, jež je pod kreativou kampaně podepsána.

K vidění bude kampaň na českém i slovenském trhu v televizi, na internetu a v místě prodeje. Doprovodí ji také redesign plechovek, na nichž se nově objeví právě i název Birelláda.

Produkci zajistila společnost Armada films, režie se ujal Maroš Milčík. Autorkou fotografií je Alžběta Jungrová. Ve spotech zazní skladba „Do You Love Me“ v podání kapely The Contours.

V produktové řadě Birellád nabízí značka Birell čtyři příchuti – colu, citronádu, bezovku a ledový čaj s broskví.

-stk-