Čech, Plíšková či Muradov jsou novými ambasadory O2 TV

čtvrtek, 10. června 2021, 11:30 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Petr Čech, Makhmud Muradov nebo Karolína Plíšková. O2 TV se spojuje s nejznámějšími tvářemi a spouští novou kampaň O2 TV – My jsme sport.

Nový vizuál O2 TV Sport, zdroj: O2

Nový vizuál O2 TV Sport, zdroj: O2

Digitální televizi O2 TV budou v nadcházejícím období reprezentovat významní zástupci českého sportu. Jsou jimi bývalý fotbalový brankář Petr Čech, UFC zápasník Makhmud „Mach“ Muradov, tenistka Karolína Plíšková a ambasadorský O2 TV tým doplní také vybraní hokejisté, mezi nimi například Alexander Salák. O2 TV tím startuje komunikační kampaň O2 TV – My jsme sport.

O2 TV tím chce zvýraznit svoji pozici na poli televizního sportovního vysílání. Jen v tomto roce stanice O2 TV Sport odvysílá téměř 300 přenosů vlastní výroby, dalších dva tisíce přenosů pak přebírá ze zahraničí. Díky novým ambasadorům se mají diváci O2 TV dočkat vlogů přímo ze zákulisí jednotlivých sportů, chybět nemají ani pravidelné rozhovory, ohlasy nebo soutěže o ceny.

„Vybrali jsme si tváře, které patří mezi největší osobnosti daného sportu. Zapojíme je do nové komunikační kampaně, ta ponese název O2 TV – My jsme sport. Ambasadoři se objeví nejen v reklamních spotech nebo na sociálních sítích, ale stanou se i součástí stanice O2 TV Sport. Na řadu přijdou účasti ve studiích, netradiční pohledy do zákulisí nebo atraktivní živé vstupy,“ sdělil David Daneš, ředitel marketingové komunikace v O2.

„Pro fanoušky sportu je v mých očích O2 TV jasnou volbou. Především z tohoto důvodu mě možnost spolupráce nadchla. Vedle toho se společnost O2 TV bude podílet i na mojí letní Fotbalové škole, která i letos nabídne dětem výjimečný týdenní program. Nově se díky O2 TV zaměříme také na oblast digitálního vzdělání,“ uvedl na startu partnerství Petr Čech, současný poradce sportovního a technického úseku fotbalové Chelsea.

Vedle zápasů UFC O2 TV letos odvysílá galavečery asijské ONE Championship, Brave Combat Federation, M-1 Global nebo domácí turnaje jako Yangames Fight Night, Night of Warriors, Heroes Gate či MMAsters League. V případě tenisového sportu vysílá stanice O2 TV Tenis celý okruh WTA.

Zdroj: O2

-mav-