Garden Gourmet sbírá kilometry na kole pro česká zoo

neděle, 13. června 2021, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Garden Gourmet navazuje spolupráci se sdílenými koly Next Bike. Za nasbírané kilometry přispěje českým zoo.

Garden Gourmet se spojuje s Next Bike, zdroj: Nestlé

Garden Gourmet se spojuje s Next Bike, zdroj: Nestlé

Značka vegetariánských a veganských výrobků Garden Gourmet pokračuje ve své kampani za snižování uhlíkové stopy, kterou odstartovala na počátku roku. Nyní navázala spolupráci se sdílenými koly Next Bike, kdy za každý ujetý kilometr obdaruje české zoologické zahrady. Navíc přichází s novými produkty, které budou díky kartonovému obalu i plně recyklovatelné. 

Praze, Brně a Olomouci si mohou lidé vypůjčit jedno ze 100 vybraných sdílených kol Next Bike a „vyjezdit“ co nejvíce peněz na pomoc zoologickým zahradám ve zmíněných městech. Za každý ujetý kilometr daruje Garden Gourmet desetikorunu, celá částka pak bude rozdělena mezi všechny tři zoo. Prvních 15 minut jízdy je zdarma a celá akce trvá do poloviny srpna. Kampaň bude prezentována převážně na instagramovém profilu značky. Cílem je nejen podpořit zvířata, ale i motivovat spotřebitele k udržitelnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu. 

Od července Garden Gourmet rovněž rozšiřuje své portfolio o mražené výrobky, které budou balené v plně recyklovatelných kartonových obalech. Na pultech obchodů budou dostupné tři veganské novinky – nuggetky, kuličky a burgery, všechny k dostání ve větším 300g balení. Značka tak reaguje i na změnu ve spotřebním chování svých zákazníků, kteří začali mnohem více vařit doma a zároveň nakupovat potraviny méně často, avšak ve větším množství. 

Garden Gourmet vstoupila na český trh v roce 2019. Od té doby představila mnoho chlazených produktů, které jsou vhodné nejen pro vegetariány a vegany, ale také pro flexitariány. Všechny pokrmy se vyrábějí v českém závodě Nestlé Krupka.

-stk-