O2 TV od července zařadí HGTV a další, končí kanály AMC

pátek, 18. června 2021, 13:45 Aktuality, TV MediaGuru

Operátor O2 upravuje od července nabídku stanic ve své televizní nabídce. Odcházejí kanály AMC, nahrazuje je deset nových stanic včetně HGTV.

Zdroj: O2

Zdroj: O2

Od července zařadí operátor O2 do své televizní nabídky deset nových televizních stanic. Bude mezi nimi i kanál HGTV (Home and Garden TV, firma Discovery), který bude postupně lokalizován do češtiny. Zaměřuje se na rekonstrukce a interiérové proměny nebo nákupy nemovitostí. O2 zároveň potvrdila strategické partnerství s firmou Discovery. V nabídce se dále nově objeví například stanice FightBox HD, Gametoon, CS History, Crime+ Investigation, dětská stanice Rick nebo kanály Nick HD, Vixen HD, Teen Nick a nový kanál Prima Star HD.

V období od 23. července do 8. srpna, kdy se uskuteční olympiáda v Tokiu, zařadí O2 také sedm kanálů z rodiny Eurosport.

Naopak v nabídce O2 TV končí stanice skupiny AMC, a to k 30.6. 2021. Jde o stanice AMC, Film+, Spektrum, Sport1-3, Minimax, JimJam, Spektrum Home a TV Paprika. „I přes dlouhotrvající a usilovné vyjednávání se nepodařilo najít se zástupci kanálové skupiny AMC shodu,” zdůvodnila O2.

Ke konci června pozastavuje své vysílání na území ČR také stanice Pornhub TV.

Novinkou O2 má být zavedení služby O2 TV Plus, která přinese na 200 snímků ze stanic FilmBox a Epic Drama. Dokumenty z produkce National Geographic se pak objeví od září v knihovně pořadů National Geographic+.

-mav-