Panzani uvádí prémiovou řadu těstovin, přidává omáčky

pátek, 25. června 2021, 15:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Panzani přichází na trh s novou prémiovou řadou těstovin Selezione di Chef a rozšiřuje řadu omáček na těstoviny s rajčatovým základem o další tři varianty.

Zdroj: MediaGuru.cz

Zdroj: MediaGuru.cz

Panzani přichází na trh s novou prémiovou řadou těstovin Selezione di Chef. Nová řada je k dispozici ve variantách Collerette, Farfalle a Tagliatelle. Všechny tři druhy jsou v prodeji v balení 400 g a jejich doporučená maloobchodní cena je 59,90 Kč.

Zástupci Panzani uvedli, že značka zaznamenala v době pandemie covid-19 nárůsty prodeje. „Při uvedení nových produktů jsme se inspirovali trendem a situací na trhu. Lidé více chtějí domácí stravu a řemeslnou kvalitu potravin,“ zdůvodnila Ivana Zajícová, marketing manager značky Panzani. Domácí výrobní postup zahrnuje hnětení těsta, jeho zrání a odležení. Receptura semolinových těstovin navíc obsahuje i čerstvá vejce.

Panzani zároveň rozšiřuje řadu omáček na těstoviny s rajčatovým základem o další tři varianty (houbová omáčka, lilek a ricotta, cuketa a kozí sýr). Doporučená maloobchodní cena omáček s gramáží 400 g je 69,90 Kč, v případě houbové omáčky s gramáží 425 g je to 67,90 Kč.

Veškeré novinky jsou dostupné v obchodním řetězci Billa, hypermarketech Albert a Globus či na e-shopech Rohlik.cz a Košík.cz.

Panzani na začátku letošního roku upravila svůj positioning, svůj tradiční reklamní slogan rozšířila na „Nikdy nelepí, ale vaši rodinu stmelí“. S ním chce pokračovat i nadále. Televizní reklamní kampaň od agentury DDB probíhala intenzivně od ledna do května, v druhé polovině roku se má soustředit především na digitální média. Firma také vyhodnocuje možnost znovuuvedení chlazených těstovin.

Letošní reklamní spot Panzani, zdroj: Panzani

-mav-