Prazdroj završí kampaň #jsemzpátky koncertem pro hospody

úterý, 8. června 2021, 18:15 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Koncert nazvaný „Z hospody do hospody“ skupin Chinaski a Mig 21 bude ve středu večer živě přenášet Mall.tv z plzeňského pivovaru na obrazovky téměř tří tisícovek tuzemských hospod.

Z kampaně #jsemzpátky, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Z kampaně #jsemzpátky, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Koncert nazvaný „Z hospody do hospody“ skupin Chinaski a Mig 21 bude ve středu večer živě přenášet Mall.tv z plzeňského pivovaru exkluzivně na obrazovky téměř tří tisícovek tuzemských hospod. Plzeňský Prazdroj tím završí svou kampaň #jsemzpátky k znovuotevření podniků po dlouhém lockdownu.

Koncert má být oslavou otevření hospod, restaurací a barů a také poděkováním štamgastům a návštěvníkům restaurací a hospod za jejich přízeň v době lockdownu i po něm. Koncertem chce Prazdroj povzbudit i hospodské a výčepní po nelehkém období.

Koncert „Z hospody do hospody“ proběhne ve středu 9. června od 18:00 hodin, živě v restauraci Na Spilce v plzeňském pivovaru a do zhruba 3000 podniků ho bude přenášet Mall.tv. Jejich seznam lidé najdou v aplikaci Jdeš na pivo. Během koncertu vystoupí kapely Chinaski a Mig 21. Moderovat jej budou Jakub Kohák a sládek Prazdroje Václav Berka.

Kampaň Prazdroje #jsemzpátky odstartovala těsně před otevřením zahrádek. Její idea je založená na vztahu Čechů, kteří chodí rádi pivo, a výčepních. Pivovar do kampaně zapojil výčepní, kteří vítali hosty zpátky speciálními odznáčky se svým jménem a sdíleli fotky a videa na Facebooku a Instagramu. „Celkem se do aktivit na sociálních sítích zapojilo téměř 1200 výčepních a podniků. Skvěle také zafungovala na Youtubu a sociálních sítích písnička kapely O5 a Radeček s názvem Díky, že jste zpátky  oslavující hospodské, kteří dlouhý lockdown vydrželi,“ říká mluvčí Prazdroje Zdeněk Kovář.

-mav-