Premium Media Group jde do regionů, vydává Premium Brno

úterý, 15. června 2021, 09:50 Aktuality, Tisk MediaGuru

Byznysovo-lifestylovým pololetníkem Premium Brno vstupuje vydavatelství Premium Media Group do regionů.

Titulní strana titulu Premium Brno, zdroj: Premium Media Group

Titulní strana titulu Premium Brno, zdroj: Premium Media Group

Vydavatelství Premium Media Group uvedlo nový titul Premium Brno. Jde o byznysový magazín s lifestylovým obsahem a má se stát prvním krokem v expanzi vydavatelství do regionů.

„Projekt Premium Brno vychází z našeho přesvědčení, že v regionech – a na jižní Moravě především – se skrývá nevyužitý mediální potenciál. Brno disponuje nebývale zajímavou byznys komunitou s přesahem do celého světa a my jsme se rozhodli věnovat jí náležitý prostor k vyjádření,“ přibližuje filozofii za vznikem nového titulu publisherka Premium Media Group Jitka Krulcová. Vydavatelství podle jejích slov nevylučuje zvýšení periodicity magazínu na čtvrtletník.

Nový pololetník z produkce vydavatelství Premium Media Group cílí podobně jako celé portfolio mediálního domu do segmentu bonitních čtenářů. Magazín o 120 stranách je dělen na dvě sekce a sice Byznys a Lifestyle. První vydání mapuje témata zaměřující se na scénu technologického byznysu v moravské metropoli nebo developerské plány na rozvoj města, dotýká se ale i tamních vzdělávacích institucí nebo nadregionální problematiky aktuálních trendů z oblasti práva. Ekonomicky zaměřené články doplňují rubriky věnované gourmet zážitkům, cestování, architektuře, designu nebo automobilovým testům.

Premium Brno vychází v nákladu 5 tisíc kusů, přičemž výtisky jsou distribuovány na regionální databázi kontaktů doplněnou o distribuční místa v podobě restaurací, showroomů, hotelů a dalších. Příští vydání Premium Brno termínově směřuje k letošnímu podzimu.

Časopis je možné zakoupit na e-shopu

-mav-