Značka Shelma se spojila se seriálem Slunečná

středa, 30. června 2021, 07:20 Aktuality, TV, Reklama MediaGuru

Komunikační mix zahrnoval sponzoring, product placement či superinjektáže a divákům nabídl také novou zvířecí postavu – kočku Šelmu.

Zdroj: Shelma

Zdroj: Shelma

Výrobce prémiového krmiva společnost Partner in Pet Food se v poslední kampani na svou prémiovou značku Shelma propojil s televizním seriálem Slunečná televize Prima. Komunikační mix zahrnoval sponzoring, product placement či superinjektáže a divákům nabídl také novou zvířecí postavu – kočku Šelmu. Za strategií kampaně je contentová agentura Fuse ze skupiny Omnicom Media Group, která koncept i celou její realizaci připravila ve spolupráci s kreativním oddělením televize Prima. Její první část ukončily ve čtvrtek, 24. června superinjektáže, pokračování kampaně ve Slunečné uvidí diváci na podzim.

Aktuální televizní kampaň kočičího krmiva Shelma odrážela snahu zvýšit povědomí o značce. Celá realizace proto vznikala také v úzké spolupráci s tvůrci seriálu. „Volba Slunečné pro nás byla od začátku jasná. Jde o nejsledovanější seriál poslední doby, navíc s přirozeně se vyskytujícími zvířaty. Vytvoření nové kočičí postavy Šelmy se tak přímo nabízelo. V kombinaci se sponzoringovými formáty jsme dali dohromady dort, jehož korpus tvoří sponzorské vzkazy, polevu superinjektáže a třešničkou je product placement, jenž, věříme, diváky zaujal kreativitou a nápadem,“ uvádí Zdeňka Uhlířová z Fuse, která je za kampaň pro značku Shelma zodpovědná.

Kreativní řešení cílilo na širokou skupinu diváků, a především pak na majitelé koček. „Prémiová značka krmiv Shelma vznikla s ohledem na rostoucí poptávku po vysoce kvalitních produktech s důrazem na přírodní složení. Cílem značky Shelma je podpořit a vyzdvihnout přirozený charakter a individualitu našich čtyřnohých mazlíčků a probouzet v nich malé šelmy,“ říká Andrea Němcová, Brand Manager značky Shelma ze společnosti Partner in Pet Food, pod kterou tato značka patří.

Sponzoring, superinjektáže i product placement doplňuje v rámci celého komunikačního mixu také podpora v online vysílání televize Prima a plánovaná je i další komunikace na sociálních sítích a spolupráce s influencery.

-mav-