Janek a Adria Gold daly na trh čokoládové zmrzliny

středa, 28. července 2021, 07:15 Aktuality, Retail MediaGuru

Moravská čokoládovna Janek začala spolupracovat s rodinnou zmrzlinářskou firmou Adria Gold na výrobě dvou variant čokoládových zmrzlin.

Zdroj: Janek

Zdroj: Janek

Moravská čokoládovna Janek začala spolupracovat s rodinnou zmrzlinářskou firmou Adria Gold na výrobě dvou variant čokoládových zmrzlin – mléčné a tmavé. Obě obsahují 70 % čokolády v kvalitě bean to bar a výrobky doručují přímo k zákazníkům do domácností. Celý proces výroby až po finální zpracování probíhá přímo v čokoládovně.

„Nápad na výrobu a přímé doručení opravdu velmi kvalitní zmrzliny mi zrál v hlavě několik měsíců. Zrealizovat něco takového je ale nesmírně náročné a pochopitelně i drahé,“ uvedl Václav Durďák, spolumajitel čokoládovny Janek.

Příprava na finální distribuci k zákazníkům nebyla snadná. „Museli jsme od plzeňské firmy objednat pravidelnou dodávku suchého ledu, který zajistí, že se zmrzlina k zákazníkovi dostane v naprostém pořádku. Rovněž jsme museli nakoupit kvalitní obalový materiál, abychom co možná nejvíce eliminovali možné problémy při transportu. Nasmlouvali jsme si dopravce, který nám garantuje dodání zásilky do 24 hodin a udělali pár testovacích prodejů. Naštěstí všechno proběhlo podle našich představ a začali jsme zmrzlinu nabízet,“ dodal Václav Durďák.

Rodinné balení velikosti 350 ml stojí 174 Kč a menší balení o velikosti 180 ml vychází na 79 Kč. Čokoládovna Janek proto od samého začátku sází především na síť stávajících zákazníků, online marketing a klienty, kteří vyhledávají kvalitní výrobky.

Čokolády a zmrzliny Janek je možné zakoupit ve firemním e-shopu, nebo u stovek prodejců uvedených na oficiálních stránkách výrobce.

-mav-