Nova a Markíza nasadí od září novou řadu SuperStar

středa, 28. července 2021, 07:30 TV MediaGuru

Na obrazovky televizních skupin Nova a Markíza míří od září nová řada hudební reality show SuperStar.

Porota letošního ročníku soutěže SuperStar, zdroj: TV Markíza

Porota letošního ročníku soutěže SuperStar, zdroj: TV Markíza

Na obrazovky televizních skupin Nova a Markíza (mediální skupina CME/PPF) míří od září nová řada hudební reality show SuperStar. Jak Markíza informovala, v porotě letošního ročníku soutěže usednou Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová. Castingy na novou řadu SuperStar zahájily obě televize letos na jaře.

„SuperStar je nejúspěšnější pěveckou talentovou show v Česku i na Slovensku a pevně věřím, že v tomto nadcházejícím ročníku navážeme na úspěch minulé sezóny," uvedl kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský. Na vítěze letošního ročníku čeká výhra v hodnotě 75 tisíc euro.

Nova naposledy vysílala SuperStar v jarní sezóně 2020, v průměru ji sledovalo 881 tisíc diváků starších 15 let (podíl 22 %). V divácké skupině 15-54, která je pro Novu podstatná kvůli prodeje reklamy, dosáhl podíl pořadu 29 %.

Všechny novinky ve svém programovém schématu upřesní Nova na tiskové konferenci v příštím týdnu. Vedle programových novinek nelze vyloučit i strategické informace. Nova si letos na jaře zažádala o licence ke sportovnímu vysílaní pro kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 a také si zaregistrovala několik nových značek, které může využít. Konkrétně jde o značky Novaland, Lady Nova, Nova Fun Nova Land. V tuto chvíli také běží několik castingů pro chystané pořady Novy, a to Asijský expres, Souboj na talíři a Extrémní proměny.

-mav-