Nova rozjíždí casting pro pořad Extrémní proměny

čtvrtek, 22. července 2021, 13:15 Aktuality, TV MediaGuru

Pořad Extrémní proměny bude celý rok sledovat proměnu obézních lidí, kteří chtějí pod dohledem specialistů hubnout.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Televize Nova zahájila další casting na svůj připravovaný pořad. Jmenuje se Extrémní proměny. Je určen pro obézní lidi, kteří pod dohledem trenéra, nutričního terapeuta a dalších odborníků na zdravý životní styl chtějí zhubnout. Nova hledá dvanáct účastníků, kteří by se do tohoto nového projektu pod dohledem kamer zapojili. 

Do pořadu se mohou hlásit lidé, jejichž index BMI (Body Mass Index) přesahuje 40. Během úvodního několikatýdenního soustředění je pro všechny účastníky vypracován individuální plán. Po návratu do jejich domovů dochází k pravidelným kontrolám ze strany trenéra i nutričních terapeutů, každé tři měsíce čeká na účastníky vážení, aby bylo možné sledovat postup a dodržování předepsaného plánu. Ke konci natáčení se uskuteční i konzultace s plastickým chirurgem ohledně případného odstranění povislé kůže.

„Pořad budeme natáčet přibližně jeden rok, během něhož se účastníci většinou dostanou na polovinu své startovací váhy. Z jiných zemí víme, že se můžeme těšit na silné příběhy," uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova. Televize podle jejích slov tímto formátem pokračuje v tradici svých realit show.

-mav-