Orion s Pribináčkem uvádí tyčinku s tvarohovou nápní

středa, 7. července 2021, 14:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Orion ve spolupráci s Pribináčkem přináší novinku v podobě čokoládové tyčinky s tvarohovou náplní.

Novinka, jež vzešla spolupráce značek Orion a Pribináček, zdroj: Nestlé.

Novinka, jež vzešla spolupráce značek Orion a Pribináček, zdroj: Nestlé.

Čokoládová značka Orion z portfolia společnosti Nestlé se spojila s Pribináčkem a vytvořila novinku v podobě čokoládové tyčinky s tvarohovou náplní.

Zatímco Orion tím rozšiřuje svou nabídku tyčinek, do které patří například Milena, Kofila nebo Ledové Kaštany, o variantu, kterou chce oslovit mladší ročníky, Pribináček touto spoluprací vstupuje do oblasti sladkých odměn. Obě značky mají na obalu novinky své logo, dále jej dotváří maskot Kocourek Pribináček. 

„Protože jsou všechny tyčinky, které jsme doteď pod značkou Orion nabízeli, cílené na dospělé a oblíbené zejména mezi staršími spotřebiteli, chtěli jsme v našem portfoliu nabídnout zajímavou novinku také pro mladší ročníky. Věříme, že spojení se silnou, lokální a mezi dětmi oblíbenou značkou Pribináček, která má stejně jako Orion dlouhou tradici a je pro spotřebitele zárukou kvality, je tou správnou cestou,“ popisuje brand manažerka Tereza Melicharová s tím, že primární cílovou skupinou v komunikaci budou především maminky, které o nákupech rozhodují.  

Tyčinka je nyní k dostání na českém a slovenském trhu. V České republice je možné ji zakoupit v řetězcích Albert, Tesco, Kaufland, Billa, Globus, Makro a na online supermarketu Rohlík. Na Slovensku ji nabízí Kaufland, Tesco, Billa, CBA, Coop a Metro. 

Výrobu i distribuci tyčinky zajišťuje Nestlé, které také připravuje komunikaci. Tu však výrobce Pribináčka, společnost Savencia F&D, schvaluje. 

„Hlavní sdělení bude, že nová tyčinka Orion Pribináček přináší dvojitou radost pro malé i velké. Nejenže totiž spojujeme dvě oblíbené značky a dvě základní ingredience, ale díky snadné porcovatelnosti se o tyčinku jednoduše podělí rodič i dítě, udělá tak radost hned dvakrát,“ dodává Tereza Melicharová. 

Marketingová podpora bude obsahovat televizní tag-on, kampaň v digitálu a místě prodeje.

-stk-