Petr Suchoň je novým moderátorem CNN Prima News

pátek, 30. července 2021, 08:10 Aktuality, TV, Lidé MediaGuru

Bývalý moderátor TV Nova Petr Suchoň nastupuje od srpna na pozici moderátora pořadu Nový den stanice CNN Prima News.

Petr Suchoň ve studiu pořadu Nový den, zdroj: FTV Prima

Petr Suchoň ve studiu pořadu Nový den, zdroj: FTV Prima

Moderátor Petr Suchoň nastupuje od srpna do moderátorského týmu CNN Prima News. Na starost dostane moderování ranního pořadu Nový den. Na obrazovce se objeví v druhém srpnovém týdnu. Od pondělí 9. srpna se bude pořad Nový den vysílat od 5:55

Pořad se v současnosti vysílá v prázdninovém režimu s netradičními dvojicemi moderátorů. Na obrazovkách se tak objevily mimo jiné Laďka Něrgešová, Alex Hrdinová, Lenka Špillarová, Karolína Hošek či Markéta Křivánková ve dvojicích s kolegy Josefem Mádlem, Matějem Rychlým, Václavem Janatou či Karlem Zídkou.

Během léta se má Petr Suchoň ve studiu objevovat se Soňou Porupkovou, která Nový den moderovala s Liborem Boučkem. Ten teď zastává pozici šéfdramaturga zábavných pořadů skupiny Prima. Oba následně doplní další dvojice. Diváky budou Suchoň s Porupkovou provázet až do deváté hodiny, kdy je ve studiu vystřídají kolegové z kontinuálního zpravodajství.

„Nový den čeká spousta novinek, které budeme postupně zavádět a představovat. Moderátoři dostanou daleko víc prostoru i možnost interagovat s kolegy ve studiu,“ uvedl  šéfredaktor CNN Prima News Pavel Štrunc.

Petr Suchoň naposledy působil jako moderátor Televizních novin na TV Nova. Letos na jaře byl ale nucen toto místo opustit.

-mav-