Prima uvedla nový video web Prima Pauza

čtvrtek, 22. července 2021, 14:45 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Prima uvedla nový video web Prima Pauza, který nabízí pořady sestříhané do krátkých videí. K dispozici je na portálu iPrima a také na Stream.cz.

Zdroj: FTV Prima

Zdroj: FTV Prima

Skupina Prima uvedla nový video web Prima Pauza, který se zaměřuje na mladé a zaneprázdněné uživatele. Nabídnout jim chce krátká videa pro rychlé sledování. Prima se na tomto produktu spojila se společností Seznam.cz. Web je umístěn na platformě iPrima.cz a také na Stream.cz.

„Prima Pauza cílí na mladé publikum, které je díky sociálním sítím zvyklé na zábavu a krátká videa, rozhodli jsme se tak, že pro ně vytvoříme na míru novou platformu, založenou na stručném, ale výstižném obsahu, který je možné sledovat v každé krátké pauze. Kromě zábavy a oblíbených seriálů pro Prima Pauzu vytváříme vlastní obsah a bonusová videa k novým pořadům skupiny Prima,“ uvedl Filip Vážanský, manažer nelineárního obsahu skupiny Prima, který za novou platformou stojí.

Prvními pořady, které se v nabídce platformy objeví, jsou seriály Krejzovi, Ohnivý kuře, Přístav či V.I.P. vraždy. Jejich děj je sestřihán do 12 minut. Ze zábavných pořadů bude v nejkratším možném čase zhlédnout recepty z pořadů Karolína, domácí kuchařka, S Italem v kuchyni; postupky z Vychytávek Ládi Hrušky, cestovatelský pořad Ženy na cestách nebo reality show Tlouštíci či talk show Nečum na mě.

Prima na této platformě nabídne i bonusový obsah k novým podzimním pořadům televizní skupiny. Obsah je možné zhlédnout zdarma bez registrace, vybraný obsah mohou v rámci spolupráce vidět i uživatelé Seznam.cz.

-mav-