T-Mobile láká lidi ven se zpěvákem Matějem Ruppertem

úterý, 20. července 2021, 18:25 Internet & Mobil, Aktuality, Reklama MediaGuru

T-Mobile pokračuje v kampani Sportovní léto a spojuje se se zpěvákem Matějem Ruppertem z kapely Monkey Business.

Zpěvák Matěj Ruppert v letní kampani T-Mobile, zdroj: FB T-Mobile

Zpěvák Matěj Ruppert v letní kampani T-Mobile, zdroj: FB T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile spouští svou aktivaci na sociálních sítích, která navazuje na letní kampaň Sportovní léto s neomezenými daty. V magentovém světě T-Mobilu se letošní léto točí okolo pohybových aktivit a neomezených dat. Na sociálních sítích se k aktivační části kampaně připojí i zpěvák Matěj Ruppert z kapely Monkey Business a čeští olympionici.

Aktivace stojí na objevení tří utajených lokalit po celém Česku na základě nápověd a speciálního live streamu, který je možné sledovat na sítích operátora. Zájemci se mohou potkat s Ruppertem, vyhrát nejnovější model Apple Watch a vouchery na neomezená data do konce roku. Kampaň vytvořila agentura Saatchi & Saatchi, za aktivací stojí agentura Publicis Prague a mediálně pak MediaCom.

T-Mobile má pak v každém festivalovém městě svoji T-Mobile zónu společně s partnerem Českým florbalovým svazem. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet tento sport pod vedením zástupců klubů. Připraveny jsou soutěže, exhibice, ale i veřejnost si může rezervovat hřiště a přijít si zahrát. 

Operátor chystá ve spolupráci s Czechteam.tv pořad, kde bude propojovat Tokio a Českou republiku hovory s olympioniky přímo z Tokia.

T-Mobile spouští letní kampaň s českými sportovci

pátek 2. července 2021

-zue-