Tchibo si kampaní připomíná 30 let na českém trhu

středa, 28. července 2021, 09:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tchibo oslavuje kampaní i sérií speciálních akcí 30 let od vstupu na český trh.

Obchod Tchibo na Hlavním nádraží v Praze, zdroj: Tchibo

Obchod Tchibo na Hlavním nádraží v Praze, zdroj: Tchibo

Společnost Tchibo, jež v současnosti provozuje na 45 vlastních obchodů a 167 prodejních koutků, si letos připomíná 30 let od vstupu na český trh. V roce 1991 převzala Balírny obchodu Jihlava, a v širším měřítku tak uvedla na trh i svou kávu, která byla do té doby dostupná jen v prodejnách Tuzex. V roce 2004 otevřela svůj první kamenný obchod v OC Avion v Brně, o čtyři roky později spustila i e-shop.

K oslavě 30 let připravila pro zákazníky pro následující tři měsíce 3 x 30 dní nejrůznějších výhod, dárků a slev. Speciální akce naleznou jak v kamenných prodejnách, tak při nákupu na internetu. Výročí startuje s plošnou akcí 3x více Věrnostních zrnek pro držitele TchiboCard a speciální nabídkou zákusku na kávovém baru. Od příštího týdne se pak v obchodech rozjede nabídka nových RTD (tj. ready to drink) ledových káv, limitované edice Tchibo Barista z Kolumbie a rozdávání látkových tašek jako dárku k nákupu nad 399 Kč. E-shop se připojí s 30% slevou na vybrané spotřební zboží.

Výročí připomene i 360°kampaň napříč prodejními kanály i kategoriemi zboží. Prezentována bude ve vlastních médiích firmy, jako jsou týdenní magazín, newslettery, speciální microsite v e-shopu, posty na firemním FB a Instagramu, články na blogu a plánován je i speciální direct mail na členy věrnostního programu TchiboCard. Zároveň se bude informace o výročí firmy komunikovat i v externích médiích, například jako součást aktuálních televizních spotů, v rádiu obchodních center, v letácích obchodních partnerů, v rámci digitální kampaně či formou PR.

Souhrnné informace k historii a zajímavosti z působení firmy na českém trhu jsou dostupné na speciální microsite e-shopu na adrese www.tchibo.cz/30-let-Tchibo.

-stk-