Champi nabízí nealko šampaňské pro dospělé i děti

neděle, 15. srpna 2021, 08:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka nealkoholických jablečných bublinek Champi má v plánu nejen expanzi v tuzemsku. Chystá se i na Slovensko či do Velké Británie.

Champi je k dispozici se čtyřmi etiketami, zdroj: Mams

Champi je k dispozici se čtyřmi etiketami, zdroj: Mams

Nealkoholické jablečné bublinky Champi byly na trh uvedeny v září loňského roku. Nyní jsou dostupné nejen na e-shopu mams.cz, ale také v kamenných prodejnách po celé republice, ve vybraných kavárnách a nově i na Rohlíku. Značka, kterou založily dvě kamarády – Michaela Schenková a Michaela Syrová –, má však v plánu i expanzi do zahraničí, a to na Slovensko a do Velké Británie. 

Champi, které neobsahuje alkohol ani přidaný cukr či barviva, je určené pro všechny – děti i dospělé. „Celkově se však zaměřujeme na dospělé, kteří nemohou nebo nechtějí pít alkohol. Mezi naše klienty se řadí jak muži, tak ženy. Nicméně více se soustředíme na ženy, které mají rády lokální produkty a záleží jim na kvalitě a zpracování,“ popisují na dotaz MediaGuru zakladatelky značky.  

V současnosti Champi nabízí lahve se čtyřmi různými etiketami: zatímco černá a bílá cílí spíše na dospělé, růžová a modrá si hrají s dětskými obrázky. „Původně jsme vytvořily černou etiketu s modrou, které vypadají naprosto skvěle, ale cítily jsme, že k nim chybí barvy ,do páru'. Nakonec jsme ještě navrhly růžovou a bílou etiketu. Líbí se nám, že si můžete zvolit barvu etikety podle toho, jaká událost vás čeká,“ vysvětlují zakladatelky. 

K marketingové podpoře značka využívá kamenné prodejny, které jí pomáhají dál šířit povědomí, a dále také facebookovou reklamu či spolupráci s influencery. Do budoucna by se chtěla zúčastnit i zajímavých eventů, které se v průběhu roku konají. 

Nyní se chce Champi soustředit na pokrytí velkých českých měst, následovat bude zahraniční expanze a v plánu je uvedení nového produktu, který se právě tvoří. 

-stk-