Nova na podzim: Pan profesor, Love Island, MasterChef či Superstar

středa, 4. srpna 2021, 19:15 TV MediaGuru

Nové pořady pro letošní podzimní vysílání si přichystala i televize Nova. Sází na původní tvorbu a pořady reality show.

Tisková konference TV Nova, zdroj: MediaGuru.cz

Tisková konference TV Nova, zdroj: MediaGuru.cz

Podzimní programové schéma televize Nova dozná oproti dosavadní podobě hned několika změn. Nova sází na svou původní tvorbu a na několik nových pořadů formátu reality show. Své podzimní schéma představila na středeční večerní tiskové konferenci.

Do podzimního schématu už vstupuje Nova v televizním vysílání bez vlajkového seriálu Ordinace v růžové zahradě a také bez Anatomie života. Seriálovou novinkou tak bude Pan profesor (čtvrtek), který se odehrává ve středoškolském prostředí. Má jít o romantický příběh, v němž hlavní roli ztvárnil Vojtěch Dyk. V roli jeho kolegyně češtinářky se představí Beáta Kaňoková

K novinkám mezi pořady reality show jsou Love Island (středa, neděle), v níž deset žen a deset mužů stráví ve vile tři měsíce společně v jednom prostoru. Účastníci během soutěže tvoří páry, pletichaří nebo formují spojenectví s cílem dostat se do finálové dvojice. 

Do vysílání jde také další řada seznamky Svatba na první pohled (sobota), kuchařské reality MasterChef (úterý, středa) a novinky letošního podzimu Souboj na talíři (úterý). V něm účinkují porotci reality show MasterChef Česko: Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemysl Forejt.

Poprvé se také českým divákům představí vědomostní soutěž Na lovu (v originále The Chase), ve které soutěžící hrají proti profesionálnímu hráči. Vysílat se bude v podvečerním vysílacím čase denně (pondělí až pátek) od 17:30. Pořadem provede moderátor Ondřej Sokol.

Připravena je i nová řada pěvecké reality show Superstar (neděle). V porotě letošního ročníku soutěže usednou Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová.

Novými díly pokračují seriály Specialisté (pondělí) a Ulice (pondělí až pátek od 18:30).

Programové schéma TV Nova podzim 2021, zdroj: TV Nova

Programové schéma TV Nova podzim 2021, zdroj: TV Nova

Nova se také soustředí na rozvoj videoportálu Voyo, kde od podzimu nabídne nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. K vidění zde bude i reality show Love Island. Na dalších formátech vytvořených přímo pro tento videoportál pak pracuje. „Nadále posilujeme obsah na Voyo, které v tomto roce výrazně vyrostlo a nabízí již 2000 filmových titulů, originální seriály, zahraniční verze reality show, sport, pořady pro děti i tvorbu z produkce TV Nova v týdenním předstihu před televizním vysíláním,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka skupiny Nova.

Starty pořadů TV Nova

Televizní pořad

Start vysílání

Ulice

pondělí 16. 8. 2021

Na lovu

pondělí 16. 8. 2021

Specialisté

pondělí 30. 8. 2021

MasterChef Česko 

úterý 31. 8. 2021

Souboj na talíři

úterý 31. 8. 2021

SuperStar

neděle 5. 9. 2021

Pan profesor

čtvrtek 9. 9. 2021

Svatba na první pohled

sobota 11. 9. 2021

Love Island

neděle 19. 9. 2021

Bližší informace k jednotlivým pořadům je možné prohlédnout si na webu tiskové konference zde.

Nova chystá kanál Nova Lady, Nova 2 se změní na Nova Fun

čtvrtek 5. srpna 2021

-mav-