Premium Media Group získala magazín Art Antiques

úterý, 24. srpna 2021, 09:45 Aktuality, Tisk MediaGuru

Premium Media Group přebírá vydávání magazínu Art Antiques. V portfoliu doplní především tituly Art of Living a Architect+.

Zdroj: Premium Media Group

Zdroj: Premium Media Group

Vydavatelství Premium Media Group přebírá vydávání magazínu Art Antiques, který se věnuje umělecké současnosti, dějinám umění, designu, uměleckému řemeslu, starožitnostem a architektuře. Premium Media Group do vydavatelství magazínu majetkově vstoupila.

Art Antiques vychází desetkrát ročně. Premium Media Group si od akvizice slibuje doplnění svého portfolia titulů. V současnosti nemá v plánu žádné významné zásahy do struktury magazínu, složení redakce ani změnu designu. Šéfredaktorem je Tomáš Klička.

„Premium Media Group loni zažila nejúspěšnější rok ve své historii a akvizice ambiciózního, ale tradičního titulu, je tak logickým krokem v dalším rozvoji vydavatelství. Začlenění Art Antiques vnímáme jako ideální doplnění našeho vydavatelského portfolia,“ sdělil publisher Matej Šišolák z Premium Media Group.

„Spolupráce titulů jako jsou Architect+, náš designově-umělecký magazín Art of Living a odborněji zaměřený Art Antiques je smysluplná nejen z pohledu částečně se překrývajících témat v rámci obsahu, ale i ve vztahu k našim obchodním partnerům. Spojení distribuce Art Antiques s přímým distribučním modelem na náročnou klientelu našich dalších titulů bereme jako příležitost, která posune jak magazín, tak celé vydavatelství,“ dodal Štěpán Dlouhý, CEO Premium Media Group.

Kromě magazínu bude mít Premium Media Group na starosti i další s ním související publikace, jako jsou například ročenky a webové portály artantiques.cz a zejména artplus.cz. Přebírá také roli pořadatele festivalu Týden umění.

Magazín Art Antiques pod vedením Premium Media Group vyjde poprvé v září 2021. Do portfolia Premium Media Group patří mj. magazíny Estate, Architect+, Premium Golf, Premium Ski, Premium Brno nebo Art of Living

-mav-