Zalando spouští první lokální kampaň na pánskou módu

úterý, 24. srpna 2021, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Zalando do své kampaně cílené na muže obsazuje Leoše Mareše, Jana Cinu, Davida Kollera nebo Vratislava Navaru.

Leoš Mareš v kampani na Zalando, foto: Pavel Hejný

Leoš Mareš v kampani na Zalando, foto: Pavel Hejný

Zalando zahajuje svou první tuzemkou kampaň „Pro vás, pro něj, pro všechny“ zaměřenou čistě jen na pánskou módu. Obsazuje do ní známé osobnosti z českého a polského prostředí, jako je moderátor Leoš Mareš, herec Jan Cina, zpěvák David Koller nebo také Vratislav Navara a polský model & MMA fighter Gamou Fall. 

Mám radost, že jsme mohli lokálně produkovat a být relevantní pro naše zákazníky v rámci pánské kampaně, ve které hrají známé osobnosti českého i polského trhu a že jsme v našem CEE regionu našli synergie. Jde o vůbec první příležitost vizuálně vyjádřit naši touhu stát se výchozím bodem pro módu pro každého – v tomto případě i pro muže, kteří jsou pro Zalando velmi důležitými zákazníky, jak na českém, tak i na polském trhu,“ říká Dawid Pożoga, Market Lead pro Českou republiku a Polsko.

Kampaň vychází z dat výzkumné agentury Median, která zjistila, že 86 % českých mužů si myslí, že člověk by měl vždy vypadat dobře, ale pouze 21 % rádo nakupuje. Kampaň se tedy zaměřila na to, jak mužům dopomoci k tomu, aby se z nakupování stala příjemná činnost. Důraz je kladen na pohodlnost objednání v mobilní aplikaci nebo na webu, široký výběr značek, rychlé doručení, bezplatné vrácení nepadnoucího zboží a bezpečná platba.

Lokální reklamní spot na pánskou módu na Zalandu, zdroj: Zalando

Kampaň odstartovala 19. srpna na polském a 23. srpna na českém trhu. K vidění je v televizi, outdooru, na internetu a sociálních sítích, součástí jsou i PR aktivity. Propíše se také do vlastních kanálů Zalanda. Středobodem kampaně je spot, jehož voice over namluvil zpěvák Mirai Navrátil. 

Kreativní koncept pochází z dílny agentury Symbio, spot režíroval Luboš Vacke, klíčové vizuály ke kampani nafotil Pavel Hejný.

-stk-