Answear.LAB zdůrazňuje kampaní nezávislost žen

neděle, 12. září 2021, 08:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Privátní značka módního e-shopu Answear obsazuje do kampaně Lenku Klicperovou, Kateřinu Vackovou či Lucii Křížkovou.

Answear se spojuje s lokálními tvářemi (zleva): Kateřinou Vackovou, Lenkou Klicperovou a Lucií Křížkovou, zdroj: Answear.

Answear se spojuje s lokálními tvářemi (zleva): Kateřinou Vackovou, Lenkou Klicperovou a Lucií Křížkovou, zdroj: Answear.

Módní e-shop Answear spouští kampaň na podporu limitované kolekce oblečení, bot a doplňků nazvanouGirl Power své privátní značky Answear.LAB. S cílem zdůraznit potřebu nezávislosti žen do ní zapojuje lokální ambasadorky a spojuje se s institucemi, které podporují ženy v různých oblastech. 

Cílem kampaně je manifestovat ženskou sílu a nezávislost, které představuje prostřednictvím příběhů tří žen – válečné reportérky Lenky Klicperové, lékařky a zakladatelky neziskové organizace Loono Kateřiny Vackové a moderátorky Lucie Křížkové. 

„Výběrem těchto dam jsme chtěli ukázat hlavní myšlenku značky answear.LAB. Naše značka je věnovaná ženám, které jsou silné, vzájemně podporují druhé a věří v sesterství. Lenka, Kateřina i Lucie ovlivňují svět kolem sebe, a zároveň jsou stejně zranitelné jako my. Jejich příběhy mají sílu inspirovat a motivovat,“ říká country manažerka pro Českou republiku a Slovensko Nicole Groesslová. 

V rámci online kampaně připravila značka speciální videospoty, rozhovory a editorial s ambasadorkami v magazínu Heroine, se kterým Answear spojil síly i v rámci Prezidentské konference. Ambasadorky se zapojí i pomocí svých profilů na sociální sítích. Zároveň se zúčastní moderované diskuzi na akci „Odhalte tajemství silných žen“, která se uskuteční ve středu 22. září 2021 od 18 hodin v pražských Holešovicích v prostorách hotelu Mama Shelter a na které zároveň vystoupí psycholožka Jana Woleská. 

Výtěžek z prodeje kolekce, jež je vyrobena z materiálů šetrných k životnímu prostředí, poputuje Nadaci Via. „Ta podporuje komunitní život a lidi pečující o svět kolem sebe,“ dodává Groesslová. 

-stk-