Digitál v Premium Media Group vede Robin Kavalír

úterý, 14. září 2021, 07:20 Aktuality, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Na pozici Head of Digital ve vydavatelství Premium Media Group nastoupil Robin Kavalír.

Robin Kavalír, zdroj: Premium Media Group

Robin Kavalír, zdroj: Premium Media Group

Novým šéfem digitálu v mediálním domě Premium Media Group se stal Robin Kavalír. Na starosti bude mít rozvoj digitálních řešení. „Mým primárním úkolem bude inovace stávajících produktů a rozvoj digitálních řešení, jež jsou logickým vyústěním směrů, kterým se Premium Media Group vydává,“ popisuje Kavalír.

„V rámci digitálních kanálů chceme využívat všechny možnosti, které prostor nabízí, a to i včetně přípravy podcastů a videí,“ dodává CEO Premium Media Group Štěpán Dlouhý.

Do Premium Media Group přichází Kavalír z vydavatelství Burda International CZ, kde strávil přes tři roky na pozici Head of Administration, Yield and Traffic manager. Na starosti měl primárně monetizaci digitálního prostoru, rozvoj digitálních produktů a správu výkonnostního marketingu a webové analytiky. Předtím působil v Economii, kde se zabýval výkonnostním marketingem a analytikou.

Do portfolia Premium Media Group patří mj. magazíny Estate, Architect+, Premium Golf, Premium Ski, Premium Brno, Art of Living nebo Art Antiques. 

-stk-