Direct pojišťovna uvádí nové spoty s „nepovedenými nápadníky"

čtvrtek, 23. září 2021, 10:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Spoty jsou ve stylu prvního rande naslepo a snaží se ukázat, v čem je pojišťovna Direct jiná než ostatní pojišťovny.

Z nového spotu pojišťovny Direct, zdroj: repro Direct

Z nového spotu pojišťovny Direct, zdroj: repro Direct

Direct pojišťovna navazuje na reklamy s nepovedeným rande a uvádí nové reklamní spoty, ve kterých se zbavuje „nepovedených nápadníků". Spoty jsou ve stylu prvního rande naslepo a snaží se ukázat, v čem je pojišťovna Direct jiná než ostatní pojišťovny.

„Myšlenka je stejná jako u předchozích spotů, kdy nepovedení nápadníci vlastně představují to, proti čemu se jako pojišťovna vymezujeme a co se snažíme na trhu s pojištěním napravovat,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Direct ve spotech ukazuje, že je normální nemuset podepisovat smlouvy, aby byl člověk pojištěný, že je normální objednat si odtah online nebo si udělat na toho druhého čas. „Propagujeme tak naše výhody – sjednání smluv bez podpisů, online asistenci, díky které na mobilu každý vidí, jak se k němu blíží pomoc, a chat, přes který se s námi každý jednoduše spojí,“ vysvětluje Maťašeje. Dodává, že v každém klipu je navíc zmíněna nová mobilní aplikace, kterou Direct v polovině září spustil.

Zdroj: Direct pojišťovna

Zdroj: Direct pojišťovna

Zdroj: Direct pojišťovna

Ve spotech se objevují i známí herci. Například Filip Kaňkovský, který představuje lovce autogramů. 

Při tvorbě klipů se Direct opět spojil se stejnými agenturami jako minule. YYY agency, vytvořila společně s marketingovým týmem Directu kreativní koncept, produkčně se natáčení chopila agentura Bumerang Film ze Zlína. 

-mav-