Frekvence 1 a Reflex uvedou společný Press klub, moderuje Dědek

čtvrtek, 16. září 2021, 12:10 Aktuality, Rádio, Tisk MediaGuru

Frekvence 1 a týdeník Reflex přinesou jednou za čtrnáct dnů speciální díly pořadu Press klub. Moderátorem je Honza Dědek.

Honza Dědek, zdroj: Frekvence 1

Honza Dědek, zdroj: Frekvence 1

Frekvence 1 a společenský týdeník Reflex (obě média patří do skupiny Czech Media Invest) se domluvily na spolupráci a přijdou se speciálními díly pořadu Press klub Frekvence 1. Vysílat se budou jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek od 18 hodin na Frekvenci 1. Hlavním moderátorem bude novinář a hudební publicista Honza Dědek. Podle témat a hostů se bude případně střídat s dalšími redaktory zmíněného týdeníku. Hostem prvního dílu Press klubu Frekvence 1 a Reflexu bude ve čtvrtek 16. září filmová kritička Věra Míšková

Press klub patří dlouhodobým pořadům Frekvence 1, vysílá se každý všední den od 18 hodin. Tým moderátorů tvoří Čestmír Strakatý, Helena Šulcová, Luděk Staněk, Romana Navarová, Bára Nesvadbová a Luboš Procházka. V rámci obou médií pracuje Čestmír Strakatý. Pro web Reflexu tři roky vede a moderuje pořad Prostor X a před měsícem začal moderovat Press klub na Frekvenci 1.

-mav-