Nestlé Cheerios v kampani šíří osvětu o přínosu včel

neděle, 19. září 2021, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka cereálií se spojuje s organizací Forsage Eco, společně chtějí upozornit na nenahraditelnost včel.

Do kampaně zapojí Nestlé Cheerios speciální obaly, zdroj: Nestlé.

Do kampaně zapojí Nestlé Cheerios speciální obaly, zdroj: Nestlé.

Cereálie Nestlé Cheerios startuje ve spolupráci s organizací Forsage Eco kampaň „Pomáhejme včelám“. Jejím cílem je šířit včelí osvětu a upozornit, že včely neslouží pouze k produkci medu, ale jsou pro lidský život nenahraditelné. 

„Spojení s organizací Forsage Eco vychází z naší strategie, ve které se zaměřujeme na pomoc životnímu prostředí. Cítíme, že úhyn včel je jeden z mnoha současných problémů, kterému není věnována dostatečná pozornost. Proto jsme se rozhodli v rámci naší kampaně na tuto problematiku upozornit a pro maximální efekt propojili produkty cereálie Cheerios a Corn Flakes s osvětou, jak včelám pomoci,“ popisuje Dominika Rajnohová, Junior Brand Manager Cereálií Nestlé.

V rámci kampaně pracuje značka s obaly, které mají zvýšit povědomí jak o včelách, tak o organizace Forsage Eco. Součástí jsou i speciální webové stránky, kde je možné se dozvědět o pomoci včelám více. Součástí je také in-store komunikace a PR, které zastřešuje agentura Bison & Rose.

Zároveň Nestlé finančně podpoří vybrané včelařské kroužky, které si budou moci pořídit monitorovací zařízení od Forsage do včelích úlů za nižší částku. Dále také vznikly včelařské online kurzy, které jsou zdarma k dispozici na stránkách forsage.eco a slouží jako pomůcka pro začínající včelaře. 

-stk-