V centru Prahy otevřel Goodlok, nabízí nealko drinky

pátek, 24. září 2021, 00:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Nově otevřený podnik má v nabídce především čerstvé ovocné a zeleninové šťávy nebo fermentované nápoje.

Zdroj: Goodlok

Zdroj: Goodlok

V prostoru bývalé fary františkánského kláštera na Jungmannově náměstí v centru Prahy je nově otevřený podnik Goodlok. Za jeho vznikem stojí IT odborníci z manGowebu. Podnik má v nabídce čerstvě vylisované zeleninové a ovocné šťávy, kombuchu, fermentované nápoje, kávu a snídaně. S příchutěmi pomáhá několik kuchařů, především Jana Jelič z Ambiente.

„Pole nealko drinků je nekonečná hra a v Praze je ještě hodně v plenkách. Pár metrů od Goodloku můžeme na terasách manGowebu nad Františkánskou zahradou chovat včely, stáčíme si vlastní med, pracujeme s propolisem, sbíráme různé byliny a hledáme místní ekologické dodavatele surovin,” uvedl zakladatel Goodloku Pavel Fuchs.

Goodlok je otevřený od 7:30. V podzemí je umístěna fermentační laboratoř, ve které se kvasí octy v sudech, miso, garum a další přísady a nápoje.

Drinky Goodlok lze objednat i přes mobilní aplikaci a nechat si je po Praze každé všední odpoledne dovézt. Freshe a kombuchy jsou také k dostání podnicích jako je Café Savoy, Ema espresso bar, Etapa, Místo nebo Můj šálek kávy

Zdroj: Goodlok

Zdroj: Goodlok

-mav-