Welovefun realizovala na TikToku první nadační kampaň

pondělí, 6. září 2021, 07:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Kampaň #pozvizvire na podporu Safari Parku Zoo Dvůr Králové dosáhla přes 4,5 milionu zhlédnutí.

Zdroj: Welovefun

Zdroj: Welovefun

Welovefun, kreativní a marketingová organizace českých influencerů na TikToku, realizovala na této platformě vůbec první nadační kampaň. Kampaň #pozvizvire na podporu Safari Parku Zoo Dvůr Králové dosáhla přes 4,5 milionu zhlédnutí a mezi fanoušky zaznamenala interakci přes 600 tisíc lajků, cca 1500 sdílení, cca 8000 komentářů (engagement rate 15 %).

Tým Welovefun zvolil strategii řetězové výzvy, do které se zapojilo 19 influencerů. „Takový formát kampaně a v tak velkém rozsahu tu ještě na TikToku nikdy nebyl. Při tvorbě a plánování jsme čerpali ze zkušeností z mnoha předešlých kampaní. I přes to, že jsme udělali první čistě nadační kampaň na platformě TikTok, tak interakce a zapojení diváků v komentářích bylo neuvěřitelné, stejně tak jako jejich neskutečně pozitivní ohlasy,“ uvedl Petr Horálek, zakladatel organizace Welovefun.

„Spolupráce s mladými TikTokovými tvůrci pro nás byla novou zkušeností. Děkujeme jim za jejich snahu a skvělé nápady, kterými podpořili safari park,“ říká ke spolupráci mluvčí Safari Parku Dvůr Králové Zuzana Boučková.

Welovefun sdružuje v současné době 25 nejúspěšnějších českých influencerů na TikToku a ve spolupráci s marketingovými specialisty nabízí kromě komerční spolupráce a tvorby kampaní i poradenství se správou profilu a další služby.

-mav-