ADC podporuje kampaní znovuotevření divadel

pondělí, 11. října 2021, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci svého projektu Unit vytvořil Art Directors Club ve spolupráci s agenturou VCCP kampaň na podporu divadel.

Klíčové vizuály ke kampani na podporu znovuotevření divadel, zdroj: ADC

Klíčové vizuály ke kampani na podporu znovuotevření divadel, zdroj: ADC

Art Directors Club (ADC) spouští další ze svých kampaní v rámci projektu Unit, jenž umožňuje členům klubu realizovat kreativu se sociálně-kulturním přesahem. Tentokrát ve spojení s Asociací profesionálních divadel České republiky pod vedením Dejana Štajnbergera, člena ADC a kreativního ředitele agentury VCCP, vytvořil kampaň na podporu znovuotevření divadel a kulturního života po lockdownu.

„Všimli jsme si, že žádné neštěstí ani katastrofa nezastaví česká divadla, aby dál tvořila. Pro některé lidi je však pořád těžké vidět za hranice koronavirové krize. Proto jsme jim chtěli dát naději, upozornit na nová představení a pozvat je opět do divadla,” vysvětluje Milica Majstorović, art direktorka, jež se na projektu podílela s Markem Farkašem a Danielou Domin Kaňkovou. 

Klíčové vizuály byly inspirovány historickými plakáty klasických děl, a to konkrétně Bílou nemocí, Prodanou nevěstou a Revizorem. Vizuální složku doplňují hravé a lehce humorné headliny jako „Bílá nemoc ani žádná jiná už nezavírá divadla“.  

Kampaň bude k vidění od začátku října na pražských CLV obrazovkách a billboardech JCDecaux, jenž je jedním z partnerů kampaně.

-stk-