Answear mění strategii značky, zaměří se víc na ženy

úterý, 5. října 2021, 12:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Online obchod s módou Answear zahájil vlnu nové televizní kampaně, která je součástí nové strategie značky.

Zdroj: Answear

Zdroj: Answear

Online obchod s módou Answear zahájil vlnu nové televizní kampaně, která poběží v říjnu a v listopadu na stanicích Nova Group v Česku a Markíza Group na Slovensku. Kampaň Lifespiration Starts Here je součástí nové strategie značky, která byla zahájena představením kolekce answear.LAB Girl Power na začátku září. Značka se teď zaměří více na ženy. Na všech devíti trzích doplní televizní reklamu, display kampaň, spolupráce s lokálními influencery a mezinárodní fotografická soutěž. Nová strategie obchodu má být založena i na rozšíření nabídky o produkty a segmenty, které cílí na ženy.

„Ženy tvoří převažující procento našich nakupujících. V minulém roce jsme pro dámy relaunchovali naši vlastní značku answear.LAB, vytváříme pro ně speciální limitované kolekce a komunikujeme s nimi prostřednictvím jejich oblíbených influencerů. Naklonění celé komunikační strategie jejich směrem pro nás tedy bylo logickým krokem. Chceme ženy podporovat v jejich životní cestě a inspirovat je silnými příběhy ostatních,“ uvedla country manažerka pro Českou republiku a Slovensko Nicole Groesslová

Zdroj: Answear

Zdroj: Answear

Reklamní spot vyrobila společnost Film Reaktor. Kameramanem byl Nikodem Marek, režisérkou Monika Kmita. Spot se natáčel ve Varšavě.

Na všech devíti trzích, na kterých Answear.com působí, spouští značka také mezinárodní fotografickou soutěž „ Lifespiration starts here“, do níž jako ambasadory zapojuje influencery. V Česku se jedná o Lucii Zelinkovou, Veroniku Kašákovou, Dominika Pokludovou a Lucii Křížkovou.

Křížková byla společně s Lenkou Klicperovou a Kateřinou Vackovou také ambasadorkou kampaně Girl Power. Ta je představila ve speciálních videospotech, rozhovorech a editoriálech i v magazínu Heroine, s kterým Answear spojil síly také v rámci Prezidentské konference, které je partnerem. Součástí kampaně byla i událost pro širokou veřejnost nazvaná „Odhalte tajemství silných žen“.

-mav-