Httpool povede v ČR a na Slovensku Ondřej Pavelek

úterý, 26. října 2021, 14:35 Aktuality, Lidé, Internet & Mobil MediaGuru

Ředitelem společnosti Httpool na českém a slovenském trhu se stává Ondřej Pavelek.

Ondřej Pavelek, zdroj: Httpool

Ondřej Pavelek, zdroj: Httpool

Httpool, součást skupiny Aleph, globální partner sociálních médií jako Linkedin, Snap, Twitter či TikTok, povede v České republice a na Slovensku Ondřej Pavelek. V pozici managing directora bude jeho primárním úkolem zajištění růstu společnosti na obou trzích a podpora stávajících zastupovaných platforem směrem k inzerentům i mediálním agenturám.

„Ve službách poskytovaných Httpool vidím obrovský potenciál, který můžeme úspěšně rozšířit také na českém a slovenském trhu. Firmám tak můžeme výrazně pomoci k růstu prostřednictvím moderních social media platforem,“ komentuje svůj nástup Pavelek, který má více než dvanáctiletou zkušenost v oboru a za sebou působení v agenturách Bistro Social, Havas Prague a dalších.

Httpool ze skupiny Aleph Group zastupuje přední digitální platformy na více než 30 trzích v Evropě a Asii. V České republice se jedná především o Twitter, LinkedIn, Tik Tok, Snap, AdColony, Spotify a Tripadvisor. Celá skupina je pak reprezentována 25 partnery na 85 trzích na čtyřech kontinentech.

-stk-