Mobilboard prodává reklamu v dalších regionálních busech

pátek, 15. října 2021, 12:05 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Společnost Mobilboard rozšířila pokrytí venkovní reklamy na vozech veřejné dopravy na Vysočině, ve středních, východních i jižních Čechách.

Zdroj: Mobilboard

Zdroj: Mobilboard

Reklamní agentura Mobilboard, která se dlouhodobě specializuje na prodej a realizaci OOH reklamy na veřejných dopravních prostředcích, navázala kooperaci s dopravcem ICOM transport. Získala tak zastoupení v reklamě pro více než 600 busech na území Vysočiny, Slánska, Benešovska, Jindřichohradecka, Třebíče a v Pardubickém kraji.

Nabídka reklamních ploch na více než 600 autobusech zahrnuje velkoplošné formáty jako Mobilboard, Back Board či Celopolep, tak levnější jako City Board, QS fólie či další interiérové a exteriérové plochy. Obecně platí, že jednotlivé regiony jsou specifické a nabídka je tvořena vždy pro individuální cílení.

Kromě spolupráce s ICOM transport má Mobilboard v síti exkluzivního zastoupení Prahu, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj, Kolínsko, Zlínsko a další lokality. Díky tomu spravuje v České republice přes 2200 vozidel veřejné dopravy. Rozšíření sítě lze ale očekávat pro Liberecký a Královéhradecký kraj (300 autobusů regionální dopravy). Slovenská pobočka Mobilboard Slovensko pak zajišťuje přes 700 vozidel MHD a příměstské dopravy. 

Zdroj: Mobilboard

Zdroj: Mobilboard

Společnost zároveň navázala na uzavřenou spolupráci s dopravcem FlixBus. Velkoplošné formáty Back Board, Flix Board nabízí reklamním zadavatelům v Čechách i na Slovensku media typ pro imageovou reklamu. První reklamní realizaci na zelených autobusech agentura odstartovala koncem léta s vizuálně výraznou náborovou kampaní pro klienta Siemens.

-mav-