Siko komunikuje svůj patent s technologií OFS

sobota, 2. října 2021, 09:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

OFS technologie se objeví také jako součást expozice českého pavilónu na Expo 2020 v Dubaji.

Zdroj: Siko

Zdroj: Siko

Siko, český prodejce koupelen a kuchyní, spustil v uplynulých dnech rozsáhlou marketingovou kampaň. Komunikuje v ní nejnovější produkt ve svém portfoliu, kterým je úsporná toaleta s technologií OFS. Komunikace, využívající OOH, tradiční i digitální média, aktuálně běží na českém i slovenském trhu. OFS technologie se objeví také jako součást expozice českého pavilónu na Expo 2020 v Dubaji.

Kampaň Siko odstartovala v audiovizuálních médiích, kde ji bylo možné zaznamenat na České televizi a na Nově jako sponzora pořadů. V marketingovém mixu se objevuje také rádiová a venkovní reklama, a to v rádiích skupiny Media Marketing Services a na billboardech a firemních vozech Siko. Vrcholem kampaně bude expozice toalety s OFS technologií v českém pavilonu na světové výstavě Expo 2020, která zahajuje v pátek 1. října v Dubaji. Komunikaci doplňuje i PR kampaň.

„Je pro nás důležité nejen pomoci zákazníkům s nejlepším řešením pro jejich koupelny či kuchyně, ale také přicházet s mezinárodními technologickými patenty, které jsou spojené s úpravou a úsporou vody a pomáhají chránit naši planetu,“ sdělil Tomáš Vala, generální ředitel společnosti Siko Koupelny & Kuchyně.

-mav-