Billa ve věrnostní kampani nabízí dárky od Tescomy nebo Disney

středa, 1. prosince 2021, 07:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Billa nabízí ve své věrnostní kampani zboží od Tescomy nebo Disney.

Klíčový vizuál kampaně Billa, Zdroj: Billa

Klíčový vizuál kampaně Billa, Zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa přichází s novou věrnostní kampaní, ve které mohou členové věrnostního programu získat výrobky Tescoma za příznivější cenu. Produkty si mohou směnit za klubové body a doplatek v období od 27. 10. do 31. 12. 2021 nabízí řetězec členům Billa Bonus clubu sérii nádobí a potřeb pro domácnost.

„Už v minulém roce se věrnostní kampaň pro členy Billa Bonus clubu se zbožím Tescoma stala velice populární, protože zákazníci nádobí nakupovali často jako dárky pod stromeček. Proto jsme se letos rozhodli spolupráci zopakovat,“ uvedla Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace Billa ČR.

Za body na kartě a doplatek v rozmezí od 119,90 Kč do 2 699,90 Kč si mohou zákazníci od října pořídit hrnce z řady President Stone, pánvičky či kontaktní gril z řady President a jiné drobné kuchyňské vybavení.

Ve všech prodejnách řetězce zároveň běží i kampaň o předměty Disney z kolekce Mickey and Friends. Zákazníci mají možnost získat za nálepky předměty pro svačiny z kampaně Disney, rozšířené od 16. listopadu o plyšáky Mickey a Minnie.

Billa ve vánoční kampani představuje promo aktivity pro zákazníky

pátek 12. listopadu 2021

-zue-