Český výrobce nábytku Blanář otevírá šest nových showroomů

pondělí, 22. listopadu 2021, 10:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Otevřením šesti nových showroomů chce Blanář Nábytek propojit online a offline svět.

Zdroj: Blanář Nábytek

Zdroj: Blanář Nábytek

Český výrobce postelí Blanář, který dodává postele do velkých obchodů s nábytkem u nás i v dalších evropských státech, otevírá šest nových prodejních showroomů. Provozovat je bude v prostorách svých prodejních partnerů napříč celou republikou.

Kromě Brumovic na Moravě, kde se postele vyrábějí, si je mohou zákazníci nově vyzkoušet také v Jihlavě, Hradci Králové, Karviné, v Losiné u Plzně, Karlových Varech nebo Hranicích. Adresy poboček uvádí Blanář na svém e-shopu.

„Ačkoliv pozorujeme vzrůstající trend nákupů přes e-shopy, a to i v oblasti nábytku, rozhodli jsme se vybudovat showroomy, díky nimž propojíme online a offline svět. Zákazníkům tak umožníme vybrat si prostředí, které jim usnadní rozhodovací proces,“ uvedla Alena Jindráková, marketing manažerka společnosti Blanář Nábytek.

Na rozšíření možnosti vyzkoušet si postel ještě před její koupí upozorňuje společnost zákazníky online kampaní, kterou zajišťuje agentura Czech Promotion. Na portálu Seznam.cz a na sociálních sítích Facebook a Instagram běží reklama od začátku listopadu až do konce tohoto roku.

Společnost Blanář Nábytek působí na českém trhu 32 let. Výroba v Brumovicích produkuje přes 200 tisíc postelí ročně a jen v Česku a na Slovensku má Blanář více něž 200 odběratelů. Přes polovinu produkce pak exportuje do zahraničí, zvláště do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska nebo Chorvatska. Firma je členem Asociace českých nábytkářů a užívá označení Český výrobek.

-mav-