Konference Brand Management 2021 spouští videoportál

čtvrtek, 18. listopadu 2021, 14:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Konference Brand Management 2021 spouští videoportál se záznamy top deseti marketingových prezentací z letošního ročníku.

Zdroj: Blue Events

Zdroj: Blue Events

Konference Brand Management 2021, na níž se v polovině letošního října osobně sešly čtyři stovky účastníků, spouští videoportál se záznamy top deseti prezentací, jež mají nejen inspirovat, ale také poskytnout argumenty pro obhájení hodnoty marketingu ve firmách. Úroveň programu letošní konference vyhodnotili účastníci jako nejlepší v historii této akce. Proto měsíc po konferenci spouští organizátoři zmíněný videoportál.

Videoportál je určen všem, kteří se na konferenci nedostali, ale i těm, co se jí účastnili a chtějí se o její obsah podělit s kolegy. „Chceme sdílet ty nejlepší příběhy z českého i světového marketingu a nakopnout ho tím správným směrem – tedy směrem k silným značkám,“ říká Jan Patera z pořádající společnosti Blue Events.

Výběr zahrnuje prezentace, které nejvíce bodovaly u publika. Jsou mezi nimi Martin Mrva a příběh růstu značky Dedoles, Eva Kozarová ze sklárny Rückl a její recept, jak omladit tradiční značku, Jaro Zacko z Triadu se shrnutím své nové knihy Budget Cut, Štefan Sarvas ze společnosti Mars s daty o tom, co musí malé značky udělat, aby se staly velkými, nebo společná přednáška Michala Škody (Pivovar Proud) a Romana Trzaskalika (Plzeňský Prazdroj) o tom, jak se v rámci korporace může uplatnit startupový přístup.

Přístup k videím získají zájemci po registraci na konferenčním webu a po připsání platby na účet. Prvních deset registrovaných získá jako dárek knihu „Soft Skills“ od Dana Whita, klíčového řečníka letošního ročníku.

Atmosféru konference Brand management 2021 v Cubex Centru Praha zachycuje následující video.

Zdroj: Blue Events

-mav-