Lidl opět nabízí ve věrnostní kampani porcelán Thun

čtvrtek, 11. listopadu 2021, 11:55 Aktuality, Reklama, Retail MediaGuru

Lidl přichází s další sběratelskou akcí zaměřenou na porcelánové nádobí, hrníčky a šálky Thun. Ty navrhla speciálně pro řetězec výtvarnice a designérka Lenka Malíská.

Zdroj: Lidl

Zdroj: Lidl

Obchodní řetězec Lidl nabízí ve věrnostní kampani opět porcelánové nádobí značky Thun. Porcelánové hrníčky a šálky navrhla speciálně pro Lidl výtvarnice a designérka Lenka Malíská. Bude možné vybírat z několika sad, objem hrnků je od 150 až po 460 ml.

„Jedná se o exkluzivní nabídku, jelikož hrnky a šálky byly navržené speciálně pro Lidl. A co víc, porcelánová sada může posloužit i jako praktický dárek pod vánoční stromek,“ říká Tomáš Myler, mluvčí Lidlu.

Každá sada obsahuje dva kusy porcelánu se dvěma různými motivy a lze ji získat jednoduše. Za každý nákup nad 500 Kč získají zákazníci 1 nálepku. Po nasbírání celkem 7 nálepek, které nalepí na speciální kartičku, a doplacení 89,90 Kč si pak už mohou zvolit sadu dle svého výběru. Odměnu za nákup mohou zákazníci získat ve všech prodejnách od pondělí 15. listopadu až do pátku 24. prosince, nebo vyčerpání zásob. Sady si zájemci mohou pořídit také bez sbírání známek, a to za 399 Kč.

Lidl zavádí novou privátní značku Náš kraj

středa 27. října 2021

-zue-