Prima v příštím roce nasadí show Dream Team a seriál ZOO

čtvrtek, 4. listopadu 2021, 15:00 TV MediaGuru

Nová reality show Dream Team - Mistři dílny a rodinný seriál ZOO se mají stát vlajkovými pořady televize Prima v příštím roce.

Moderátor a porota pořadu Dream Team - Mistři dílny, zdroj: FTV Prima

Moderátor a porota pořadu Dream Team - Mistři dílny, zdroj: FTV Prima

Hlavní kanál televizní skupiny Prima zařadí na začátku roku 2022 do vysílání dva nové pořady. Půjde o reality show Dream Team - Mistři dílny a také o nový seriál ZOO

„Nové pořady budou vlajkovými loděmi na další sezónu. Pořad Dream Team – Mistři dílny nemá svým pojetím obdoby za celou dobu existence skupiny Prima. Vybrali jsme celkem dvanáct mužů a žen, kteří mají takzvaně zlaté české ručičky a jsou těmi nejlepšími v řemeslných a rukodělných oborech. Seriál ZOO navazuje svým divácky atraktivním prostředím na úspěšné seriály, jako jsou Slunečná, Ohnivý kuře nebo Vinaři,“ sdělil Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

V reality show Dream Team - Mistři dílny se utkají účastníci, z nichž vzejde vítěz, který se stane „mistrem dílny". Pořad je naplánován na osm týdnů. V soutěži se představí šest žen a šest mužů. Ti se v každém z osmi dílů rozdělí do dvou týmů – červeného a modrého – a dostanou k vypracování úkol. Pořad bude moderovat Vojtěch Kotek, v porotě pak usedne architektka Kamila Douděrová, známá z pořadu Jak se staví sen, a architekt, režisér a scénograf Šimon Caban. V roli třetího porotce se budou střídat známé tváře české kulturní scény. Vítěz soutěže získá kromě peněžní výhry v hodnotě půl milionu korun i vlastní prostor na obrazovkách televize Prima.

Projekt pro televizi Prima natočila produkční společnost First Unit, režie se ujala Ivana Křenová. Kreativním producentem a dramaturgem pořadu je Ivan Vodochodský.

Protagonisté seriálu ZOO, zdroj: FTV Prima

Protagonisté seriálu ZOO, zdroj: FTV Prima

V hlavních rolích nového rodinného seriálu ZOO se představí Michaela Pecháčková a Eva Burešová. Seriál má sledovat osud hlavní hrdinky, která se rozhodla zahodit dědictví rodinné firmy a jít si za svým snem.

Diváci v novém seriálu uvidí mimo jiné i Davida Gránského, Pavlu Tomicovou, Štěpána Benoniho, Boba Klepla, Vandu Hybnerovou, Terezu Brodskou, Vojtěcha Vovesného, Dušana Sitka, Šimona Bilinu a další. Seriál režíroval Libor Kodad.

-mav-