V OC Westfield Chodov se otevírá řada nových prodejen

čtvrtek, 11. listopadu 2021, 17:45 Aktuality, Retail MediaGuru

Westfield Chodov nabízí zákazníkům od podzimu řadu nových prodejen a pop-up kiosků. Rozšiřují se především segmenty módy i home-decor.

Více než osm nových prodejen se na podzim otevírá v OC Westfield Chodov, zdroj: Westfield Chodov

Více než osm nových prodejen se na podzim otevírá v OC Westfield Chodov, zdroj: Westfield Chodov

Nákupní centrum Westfield Chodov rozšiřuje na podzim portfolio prodejen. Poprvé na českém trhu představí butiky Falconeri, MOA Paris a německý koncept Anson’s výhradně pro pánskou klientelu. Nabídku módy nově doplní také Mango, česká značka Bushman, dámské prádlo Etam a multi-brand store značek Vermont. Budování home-decor segmentu ve Westfield dokončuje otevření prodejny Bonami. V předvánočním období se objeví i pop-up prodejny značek Kama, Happy Socks, PaperTime nebo Slevomat.

Prodejna Mango nabídne v přízemí centra designové oděvy pro ženy. Poprvé se na českém trhu představí italské, zejména kašmírové oděvy Falconeri a německá síť multi-brand prodejen pánské módy Anson’s.

Bushman funguje již od září, zdroj: OC Westfield Chodov

Bushman funguje již od září, zdroj: OC Westfield Chodov

Jednotka v prvním patře centra o celkové rozloze asi 1400 m² s jedním z největších prémiových shopfrontů v ČR, netradičním tmavě modrým stropem nabízí obuv, neformální i společenské oděvy značek jako Joop!, Wellensteyn, Just Cavalli, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger i vlastních brandů: MC Neal, Montego Men či Christian Berg. Podobně v prémiovém segmentu v listopadu otevírá Vermont Store se svými značkami Karl Lagerfeld, Manuel Ritz nebo Gant.

Nově se otvírá i prodejna značky dámského spodního prádla Etam. Ryze českou záležitostí je značka Bushman, v jejíž nové prodejně zákazníci najdou outdoorové oblečení z přírodních materiálů a doplňky do města i do přírody. Jednotka s rozlohou asi 130 m² se nachází v přízemní spojovací pasáži naproti kavárně Costa Coffee.

Dalším zahraničním „market entry“, tedy brandem, který se na českém trhu představí úplně poprvé, je značka módních doplňků MOA Paris.

Nová prodejna Bonami je otevřena od listopadu, zdroj: OC Westfield Chodov

Nová prodejna Bonami je otevřena od listopadu, zdroj: OC Westfield Chodov

V závislosti na aktuální sezóně a probíhajících kampaních na e-shopu bude svůj sortiment obměňovat česká, původně internetová, prodejna nábytku a domácích dekorací Bonami. Obchod a showroom v jednom, na jehož podobě spolupracovala interiérová designérka Linda Povolná, bude na Chodově fungovat i jako výdejna objednávek z e-shopu.

„Start Bonami je pro nás po nedávném otevření plánovacího studia IKEA významným krokem k dokončení komplexní nabídky v segmentu domácích dekorací a nábytku. Zatímco značky Zara Home, HomeArt nebo Butlers oslovují spíše svoji specifickou klientelu, Bonami nabízí velmi široké portfolio produktů pro různé typy zákazníků, a skvěle tak celý segment home-decor doplňuje,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Nové bude také otevřen kiosek Motiko. Tato cukrárna do Česka přináší koláče moči z rýžové pasty. 

V předvánočním období potom v OC vyroste řada dočasných pop-up prodejen: rodinná česká značka funkčních oděvů Kama Fashion a kiosky Happy Socks, rovněž český fair trade dovozce kambodžského pepře Pepper Field, prodejna designových doplňků z papíru PaperTime nebo Slevomat.

Zdroj: OC Westfield Chodov

Zdroj: OC Westfield Chodov

Řetězec Anson’s otevírá v Praze svou první prodejnu

pátek 22. října 2021

-zue-